Тема: Цікаві і прикольні випадки під час поїздок.  (Прочитано 49775 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #45 : 08.04.2008, 12:10:52 »
Вчора вночі було: їдемо з другом(до Вульок готуємось). Але рішили байками помінятися. Він сів на мій, а я на його старічок(років 1о йому), на вигляд як зарашні базарні. Але так як мені передіватися було влом то їхав на його байку але у своєму прикиді, шолом, наколінники, перчатки, захисти голені і т.д. В обім прикид досить агресивний. Ну тут проїзджаємо біля якогось натовпу молоді. Одразу питання "а що за ровер", "скільки передач", "де брали". І це все про ЙОГО ровер. А на мій навіть уваги не звернули. Я вже навіть незнав плакати чи сміятися. Так що дітки, ПРИКИД РІШАЄ ВСЕ.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 09.04.2008, 23:14:53 »
Вчора вночі було: їдемо з другом(до Вульок готуємось). Але рішили байками помінятися. Він сів на мій, а я на його старічок(років 1о йому), на вигляд як зарашні базарні. Але так як мені передіватися було влом то їхав на його байку але у своєму прикиді, шолом, наколінники, перчатки, захисти голені і т.д. В обім прикид досить агресивний. Ну тут проїзджаємо біля якогось натовпу молоді. Одразу питання "а що за ровер", "скільки передач", "де брали". І це все про ЙОГО ровер. А на мій навіть уваги не звернули. Я вже навіть незнав плакати чи сміятися. Так що дітки, ПРИКИД РІШАЄ ВСЕ.
вічно тобі везе на якісь збіговиська... то гопніки, то дівки сексуально-невдоволені
п.с при натовпі людей я завжди збільшую швидкість, щоб оминути потенційно-небезпечну ділянку...

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 15.05.2008, 09:21:13 »
Вчора їхав з дружби на східний, і попав в той час, коли перекрили весь центр, коли знайшли бомбу.. Затор - від вул Острозького - через горбатий міст, аж до Глиняної (виїзд на Бандери). Зрозуміло, що я швиденько між машинами проманеврував, і за кілька хвилин був на вул.Бандери, але всю цю дорогу так собі їду, і тішуся думкою "Хто в пробці простояв, з велосипеда не сміється"  :D
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #48 : 15.05.2008, 09:35:37 »
А то таки бомбу найшли? А то яневкурсі навть що то було
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 15.05.2008, 09:55:08 »
Тут трошки написали :)
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #50 : 15.05.2008, 11:33:11 »
Сьогодні їхав, ні - летів - на роботу на велосипеді.
Їхав і дивувався, як же я так легко можу їхати так скоро.

Закрадалися сумніви у правильності налаштування довжини колеса.
Перевірив щойно, так і є - прибавив цілих 30 см до довжини кола колеса.

Тепер нема нічого дивного у тій реактивності ранковій... :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 15.05.2008, 13:43:31 »
Славку - тре було тиждень тому таке выдкриття зробити - можливо на Вульках мав би вище мысце :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #52 : 17.11.2008, 09:53:43 »
Вчора вертався з поїздки по місту вночі. А так як було холоднувато то натянув балаклаву. Їхав вниз по Невського бічній(від супермаркета Київ), набрав добрячу швидкість, перед поворотом внищу пригальмував, бачу за поворотом хлопчина мені назустріч йде, так як був змучений то притормозив запізно і зіпинився буквально в метрі від нього. Хлопчина кинувся вправо, потім вліво, потім відбіг назад, потім побіг позад мене. і це все відбувалось КОЛИ Я СТОЯВ НА МІСЦІ. Ось що страх перед чорною маскою вночі робить. Я думаю хлопчина добряче перелякався що його так носило.  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #53 : 07.12.2008, 12:08:21 »
Стоїмо ми вчора на схилі в Гідропарк(біля китайського ресторану на Дружбі). Перед нами добрячий схил. Тут підходить бабця якась і починає нам говорити щоб ми не були варятами і спокійно зійшли сходами,(ми якраз збирались спускатися на велосипедах). Тут один зривається з місця і їде вниз. Бабця - "ну й дурак". "Так, і я кажу дурак,підкісний дурак" відповів другий за секунду до того як самому рванути вниз  :D.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

CoRacK

  • Гість
« Reply #54 : 04.03.2009, 17:53:09 »
Катав я якось увечері зимою по гідропарку не розбираючи дороги, а ліхтар в мене був діодний на голову, виїджаю я ззаду на пагорбок, що зліва навпроти фонтану, який б"є з кам"яної брили, якщо йти від центральної алеї. Під ним стояла лавка. Надворі темно, виїхав я на горбок і раптом чую дикий вереск знизу від лавки і чую стукіт каблуків, і... бачу, як дві "тіні" майнули зі страшною швидкістю в напрямку центральної алеї гідропарку. Спочатку я оторопів, а потів вирішив глянути, що то була за чудасія, "тіні" виявилися дівчатами десь мого віку, яких я наздагнав велосипедом аж біля 6-ї школи :o.
Чого тільки не можна вчудити зі страху :D :D :D, їх налякав мій ліхтар на голові ;D.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #55 : 03.09.2009, 08:15:52 »
Учора нас загребли в центральний відділок  :D.
 А діло було так: ми проїхались навколо озера, заїхали в фуршет і затарились пивом і бірміксами та покотились на площу. Ну і всілись в алейці яка веде від "Перемоги" до УМВС  :). За хвилин 10 до нас підійшли двоє і показали посвідчення. Ну все думаю, загребуть за розпиття. Та діло було все ж краще для нас, треба було понятих і масовку на опізнання(правда ми ще цього незнали, просто сказали що треба понятих). Ми пішли в центральний відділок, а велосипеди позвязували і лишили біля центрального входу. Повели нас якимись коридорами по поверхах. В якийсь момент наш супроводжуючий проходив повз якогось іншого опера, і я почув фразу "відкатаєш їх всіх". ну думаю розвели нас, і зараз притягнуть за розпиття та відкатають відбитки пальців. Але все обійшлось. Нас завели в якусь кімнату, записали дані та розділили - 3 були масовкою а 2 були понятими. Ну пройшло упізнання і нас відпустили. Але до того було пару напружених хвилин. Бо як признався Млад він всерйоз переживав щоб потерпілий від нервів і переживань не вказав на когось з нас  :). Але ні, все пройшло гладко і без сюрпризів. Вийшли ми навулицю і хотіли сфоткатися на сходах УМВС з пивом(бо у кожного було пиво), але дежурний на вахті сказав що на сходах фоткатися неможна. Ми зібрались і покотились кудись подалі, щоб таки не загребли за розпиття потім. Але на далеко нас не хватило, сіли на сходах театра  :).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 03.09.2009, 11:10:08 »
Недавно сиджу я на сходах театру (діло до півночі наближалось), нічого кримінального не робили з друзями теревенили (ні пива, ні цигарок, ні наркотиків, ні сексу  :angel:), а тут на тобі два  :police: в камуфлях і кажут, шо "тута сидіти нізя і вапше біля тіятру взагалі ніде сідіть нізя".
Їм пощастило, що ми зібрались йти.. а може нам пощастило.. поговорили і розійшлись.

Мораль. Образливо, що коли вже й наважився всістися на холодну камінюку в центрі свого міста, а не на лавку, то Тобі одразу говорять злізь, бо заберемо в "отдєлєніє".  *dontknow* >:(

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #57 : 03.09.2009, 12:06:45 »
Недавно сиджу я на сходах театру (діло до півночі наближалось), нічого кримінального не робили з друзями теревенили (ні пива, ні цигарок, ні наркотиків, ні сексу  :angel:), а тут на тобі два  :police: в камуфлях і кажут, шо "тута сидіти нізя і вапше біля тіятру взагалі ніде сідіть нізя".
Їм пощастило, що ми зібрались йти.. а може нам пощастило.. поговорили і розійшлись.

Мораль. Образливо, що коли вже й наважився всістися на холодну камінюку в центрі свого міста, а не на лавку, то Тобі одразу говорять злізь, бо заберемо в "отдєлєніє".  *dontknow* >:(

ти не перший кого звідти вигнали... дефакто в нас реально діє комендантська година, тобто якшо вас більше 3х після 23.00 зібралось в громадському місці значить ви шото задумали(наприклад мені(нам) в віділенні пробували пришити порушення громадського спокою, коли я послав подальше таких з ксівами там же в такий же час).

ти попробуй толпою в 20 рил в 23.15 постояти просто по чентрі площі, навіть мовчки.. спочатку на певній відстані від вас нарісується пара штук иіпів в штатському, а потім до вас підійдуть провіряти документи (тоже бувало).

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #58 : 03.09.2009, 12:25:33 »
Це у вас морди якісь підозрілі просто. Ми вон пиво пили біля центрального відділку  і то єдине чим це для нас закінчилось то попросили помогти при упізнанні  :D. Хоча на рахунок морд все ж хз, може то якраз у нас були такі морди що тільки масовкою при упізнанні гопніків і працювати  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 03.09.2009, 17:51:00 »
Морди не морди, але обличчя у нас "обвітрені_вело-кросо-шоссерські". Головне катнулись непогано культурною колоною в 9 осіб. Я би ще фото весело-цікаві закинув, але якогось милого не добавляються не розумію що це він мені городить про 1024 kB , які я вже вичерпав?!?

ПОМИЛКА!
Вітаємо, вами успішно досягнуто квоти на розмір долучень. Загальний розмір Ваших долучень 1024 KB.