Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Алкоголь у поїздках

<< < (9/11) > >>

bhagavan:
До речі, погоджуся з не дуже зрозумілим формулюванням Зомбі про систему цінностей, її ієрархію і місце в цій ієрархії матюків :). (як на мене, то в матюків там немає місця ніякого, але то таке, причіпка).

Для мене особисто матюки у спілкування є неприйнятними, але коли я їх чую - то мене не вивертає, не коробить, не нудить і не лякає - просто тоді додатково стає важче інтерпретувати лексику співрозмовника. Так як читати на іноземній мові із словником - треба в умі перекладати :).

Звичайно, я "ЗА" мову без матюків, а ше за мир у всьому світі, за екологію, панд і евкаліптових ведмедиків, синіх китів і летючих білочок.... це світогляд і позиція... життєва. В інших людей вона може бути такою самою, але без "ні матюкам", то шо їх розстріляти? Це ж лише спосіб експресії.

До речі, для шприхи це не актуально :). У нас народ матюкається не так вже і багато - дається взнаки таки інтелігентність основного контингенту - все таки, як не як, без вищої освіти у нас лише Віталько ).

Andrizzio:

--- Цитата: bhagavan від 19.09.2009, 22:24:08 ---До речі, для шприхи це не актуально :). У нас народ матюкається не так вже і багато - дається взнаки таки інтелігентність основного контингенту - все таки, як не як, без вищої освіти у нас лише Віталько ).

--- End quote ---

 :laugh: :laugh: :laugh: а я то думаю чо він так матюкається, ну нічо скоро перестане значить.

Віталько:
Та, давайте обсирати віталька, то він почав цю тему, п’є під час поїздок. І все таки - якшо хочете шось змінювати в шприсі то хоч вигляд робіть шо ви тут перебуваєте час від часу.

bhagavan:
Зараз прийде Віталько і ми дізнаємось все, шо він про нас думає.
Не переключайтесь ).

апд. (упс, спізнився - прийшов)

Віталько:
Ага, же є він ходить... Позвоніть їтось йому :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version