Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Алкоголь у поїздках

<< < (8/11) > >>

andriy:
Ми заговорили про алкоголь.
А в мене ще одна пропозиція - яка може ЗНАЧНІЙ ЧАСТИНІ ШПРИХАЛІВ бути не до вподоби.

Я за те, щоб при спілкуванні в мандрівках обходитися без матюків!

Причому частина шприхалів їх і не вживає.

Що скажете?

teodor4ik:

--- Цитата: andriy від 19.09.2009, 18:20:03 ---Ми заговорили про алкоголь.
А в мене ще одна пропозиція - яка може ЗНАЧНІЙ ЧАСТИНІ ШПРИХАЛІВ бути не до вподоби.

Я за те, щоб при спілкуванні в мандрівках обходитися без матюків!

Причому частина шприхалів їх і не вживає.

Що скажете?

--- End quote ---

а ше можна не брати з собою жінок, негрів, мусульман і чорних котів...

Andy:
Мда... Як-то кажуть, вітер може задути вогник, але і роздути іскру...

Моя особиста думка про випивос ПІД ЧАС поїздки така:

1. Та ми ж по дорозі їдемо, на якій нас від 20-тонних фур відділяє 20-40см. Один невірний рух (а при пляшці навіть того ж пива), і водії фур нас-таки будуть називати хрустиками!!!

2. Скажу відверто, мені неприємно навіть розмовляти з похмелілою людиною, не те, щоб їхати по одній дорозі з нею.

Самураї правду глаголять, НІХТО не забороняє пити пиво в поїздці, але якщо в умовах до поїздки сказано, що необхідно утриматись від цього, то будь-ласка, або читайте правила, або їдьте з кимось іншим.

Andrizzio:

--- Цитата: Andy від 19.09.2009, 19:53:33 ---1. Та ми ж по дорозі їдемо, на якій нас від 20-тонних фур відділяє 20-40см. Один невірний рух (а при пляшці навіть того ж пива), і водії фур нас-таки будуть називати хрустиками!!!

2. Скажу відверто, мені неприємно навіть розмовляти з похмелілою людиною, не те, щоб їхати по одній дорозі з нею.

--- End quote ---

продовжу боротьбу з повітряними млинами  :)
признавайтеся  :D тут половина хоч пробувала пиво чи нє? яка захмілілість від 1 пляшки? Хоча може то як кому  *dontknow*  :laugh: :laugh: :laugh:

Мальцев Олександр:

--- Цитата: andriy від 19.09.2009, 18:20:03 ---Ми заговорили про алкоголь.
А в мене ще одна пропозиція - яка може ЗНАЧНІЙ ЧАСТИНІ ШПРИХАЛІВ бути не до вподоби.

Я за те, щоб при спілкуванні в мандрівках обходитися без матюків!

Причому частина шприхалів їх і не вживає.

Що скажете?

--- End quote ---

Є загальноприйняті правила, якісь етичні константи - наприклад християнські  -  їх цілком достатньо. Особисто мені абсолютно байдуже, яке місце в ієрархії цінностей якоїсь конкертної людини  займає неформат лексики. Якщо чиїсь висловлювання мені здаються недоречними я про це не мовчу. Але це ще не привід вводити мою позицію в cтупінь закону.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version