Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Алкоголь у поїздках

<< < (7/11) > >>

Віталько:
Збірко нерозумних людей роздули тему. Еразел - ти собі гониш. Ти би ше фотки з свого дитинства показав (остання фотка зроблена ше до шприхи фактично,  де зомбі відівчався від покотеньок з градусом :)).


--- Цитата: erazel від 17.09.2009, 21:38:32 --- Ну ПІСЛЯ ніхто не забороняє. Але дехто любить і на обіді випити. Куда від цього дінешся.
Дописано : [time]Чтв 17 Вер 2009 21:41:34[/time] А насрати. Був "клоуном" то буду й "провокатором"

--- End quote ---

В даному разі ти дурний. Хочеш - пий скіки влізе. А нє писати я не пю і казати - давайте юухати в поїздках. Перестань розділяти теми і буде тобі щастя.
Дописано : 17.09.2009, 22:37:31І тойво, на рахунок фоток - вони конкретно недоречні. Ти пошукай якісь новіші фотки ШПРИХАТИХ покотеньок з бухлом а не рий музейні експонати.

teodor4ik:

--- Цитата: bhagavan від 17.09.2009, 21:45:44 ---

Думаю ні Андріціо, ні Вувузанге, ні Еразелу, ні Теду не складе жодних труднощів прокататися з нами в цю чи іншу подібну покотеньку навіть на відсутності пива в денному раціоні.
Тема закрита?

--- End quote ---

давно :)))

власне від імені того хто почав холівар, тобто від себе... повторюсь... на цій покотеньці для мене складуться траднощі чи з пивом, чи без таяк я просто її не потяну по здоровю...  я не мав на увазі саме цю поїздку, просто були вже варіанти з белакогольністю чи алкорайдерами... і цікаво було в чому справа... відповідь дав зрештою Славко... решта ж називала молодіж алкашами і пояснювали як нехер вам с дедушками тусуватись... ессно при такому роскладі я буду вставати на рога і підбурювати маси... доречі краще всього суть питання вловив андрійцьо...  але відповіді він не знав як і всі "алкоголіки".

ПеС... зато скіко постів навалили...

Andrizzio:

--- Цитата: Віталько від 17.09.2009, 22:31:38 ---Збірко нерозумних людей роздули тему. Еразел - ти собі гониш. Ти би ше фотки з свого дитинства показав (остання фотка зроблена ше до шприхи фактично,  де зомбі відівчався від покотеньок з градусом :)).


--- End quote ---

і ви активно помагали йому знищувати спиртовмісний багаж  :) :D

xlibes:
Дійсно, але ж ми і флудери.

Але бачте, хоч якась користь, може, і вийшла.
Була якась невизначеність і наче негласна заборона алкоголю.
Ну і новіші люди хтіли знати чого так склалося.
І на тих трьох сторінках ми розбиралися чого так сталося.

Щоправда важко сказати наскільки це було результативно.

Зато і архівні фото, до яких я ще не дійшов, сплили :).

Мальцев Олександр:
Треба визнати одне, що людина так само вплива на оточення як і оточення на неї і зауважити друге, що обставини бувають різними і життя складається по різному і переконання змінюються. Тому я би не став зарікатися стосовно того що не п’ю, не пив чи не буду пити.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version