Загальний > Забави роверові

Велоквест "Волинський рейд 2009"

<< < (2/12) > >>

Petryxa:

--- Цитата: erazel від 07.09.2009, 21:51:49 ---Та якщо Андрій з Віталіком будуть знову приймати участь то думаю їм в бус можна буде закинути ще 3-4 велосипеда, а самим їхати автобусом. :)
 Що до спорядження - я так поняв якщо нема власного спальника і палатки то можна взяти в оренду в організаторів? Це добре, бо у мене собсно нема. Думаю в багатьох теж. Так що готуйте побільше спальників  :)
 Яка приблизна відстань має получитися? Бо я щось ненайшов. Мені точно нетреба, просто порядок чисел. Десь орієнтовно 30-40 км за два дня чи 80-100? :)

--- End quote ---

ну... то вже скільки км намотаєш - всі твої  :D  мало б бути щось середнє між твоїми варіантами.

skeleton13:
оу...я б з радістю...тіко проблемка одна...велика нема...знову ж таки, нехочу свого крокодила вбивати  :)
якби хтось погодився позичити свого байка і бути зі мною в одній команді то супер :)
п.с. а до Кременця можу своїм ходом добратись  :) а другий байк хай в бусіку везуть  8)
Дописано : 07.09.2009, 22:39:00о! супер! таки треба самому їхати в Кременець в пятницю, десь в лісі переночувати,і на ранок бути вже готовим до гонок  8)
ем...стартовий внесок 20 чи 120 грн???!

Andrizzio:
Васька, хочеш борщ, чай і ровер в бусіку і так 2 раза за 20грн  :D

хоча 120 для мене тоже забагато (і ше й пива в меню нема  :D )

 
А якшо добиратися, харчуватися і ночувати окремо, тоді яка сума на оргвнески ?

skeleton13:

--- Цитата: Andrizzio від 07.09.2009, 23:03:02 ---Васька, хочеш борщ, чай і ровер в бусіку і так 2 раза за 20грн  :D

хоча 120 для мене тоже забагато (і ше й пива в меню нема  :D )

 
А якшо добиратися, харчуватися і ночувати окремо, тоді яка сума на оргвнески ?

--- End quote ---
там хавчик окремо...+30 грн а реєстраційний збір + 20 грн....і всьо...чи я шось не так поняв?)

Andrizzio:

--- Цитата: skeleton13 від 07.09.2009, 23:10:20 ---там хавчик окремо...+30 грн а реєстраційний збір + 20 грн....і всьо...чи я шось не так поняв?)

--- End quote ---

о, то вже поправив Дрім, не бачив, тепер ясно

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version