Загальний > Забави роверові

Всеукраїнська велоестафета промчить дорогами Тернопілля

<< < (2/2)

teodor4ik:

--- Цитата: Yanek від 02.09.2009, 13:43:09 ---Сьомого вересня на 17,30 весь той люд має бути в Тернополі на Театралці. Херово конєха, що робочий час -але шо поробиш. Думаю може вчасно не приїдуть..
Пропоную по можливості підтягнутися і сказати людям "Превед"!


--- End quote ---

дета в 16,40 ті люди вже були біля готелю "Рута", де і залягли спати... а "прівєт" там не було кому казати, бо вони носилися хто куда, пакуючи в руту ровери, виясняючи чи дадуть їм їсти і т.д.

andriy:

--- Цитата: teodor4ik від 07.09.2009, 18:18:45 ---дета в 16,40 ті люди вже були біля готелю "Рута", де і залягли спати... а "прівєт" там не було кому казати, бо вони носилися хто куда, пакуючи в руту ровери, виясняючи чи дадуть їм їсти і т.д.

--- End quote ---

Я й забув про ту акцію, вірніше ще мав роботу.
Думаю після "Рути" їм вже нічого не захочеться.

teodor4ik:

--- Цитата: andriy від 07.09.2009, 19:51:25 ---Я й забув про ту акцію, вірніше ще мав роботу.

--- End quote ---

я тож забув, але я в тих краях з вульфом шлявся, той запримітив (піди не заприміть таку толпу)

helga lemberg:
Вчора стартувала шоста всеукраїнська велоестафета. Газети повідомляють, що від Тернополя до неї приєднається 11 чоловік. Цікаво було б знати чи є там хто з шприхалів.
http://zik.com.ua/ua/news/2010/09/01/242909

kita:
на жаль вчасно не вийде приїхати і подивитись на приїзд, но постараюсь хоча б пізніше підтянутись...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version