Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

на коліна жалкі неудачнегі

<< < (3/5) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Petryxa від 23.08.2009, 19:40:27 ---ну, якщо вже мова зайшла про профіль, то думаю, що найбільш естетично буде виглядати слід від двотаврової балочки якоїсь... там навіть його фулфейс на заваді не стане  :D Тед, знайдеться в тебе таке на хазяйстві?  8)

--- End quote ---

двутавра нема... але є профіліні труби 80*80, 60*100 і швеллер 100*60*4... аааа... є 6-метрові ферми по 400 кіло, там є швелери...

ше є профільована оцинковка для подальшої упаковки... >:(

degrol:
Маю залізничний болт ~350*М24 із зручною напівкруглою "рукояткою". має хароші аеродинамічні властивості..   :)

Erazel I-st:
Ну ну, ви сподіваюсь не забули що й я можу цю тему читати. Хто до мене з "профільом" прийде, той того профіля в зад і получить. Так що врахуйте, ходити з швеллером в жопі ну дуже незручно. А їздити на байку взагалі нереально  :D, хіба що стоячи  :)

Petryxa:
еразел, читай - не читай, від долі не втечеш :D  доречі, дякую за ідею  :)  якщо той швеллер чи якийсь інший "профіль", що буде стирчати в тебе зо заду, закріпити до підсиділки і добре відрегулювати глибину його занурення - думаю ти нас приємно здивуєш своєю майстерністю їзди на велосипеді :D

Erazel I-st:
Та я й так непогано їзджу. А от вас банити щас буду  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version