ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ровер Anri1214

<< < (20/21) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: thsurpita від 04.11.2011, 22:39:22 --- даний допис абсолютно не є коректним, прошу його витерти і не флудити просто так. шо за народ.

--- End quote ---
купити такий можна за 4-5 кгрн крадений куплений десь в італії
збирати: рама від 3000, вилка від 700, манетки від 800 і т.д.... простіше купити при оказії складений і поміняти то шо не подобається. То шо саме некоректного я написав? можна поподробніше?

Стечкин:

--- Цитата: thsurpita від 03.11.2011, 11:47:27 ---привіт. скільки таке "чудо в пірях" коштує?  :) - зібране тобою, а не в магазині? що там по витратах получиилось? а то приглядаюсь до шосера на наст рік нормального, на карбоновій рамі звичайно, і хорошим обвісом.

--- End quote ---

не зрозуміло - ти хочеш гоночний шосер чи вел для шосейого туризма?
це різні велосипеди

Ruslan 75:
 доречі а як таке заднє колесо зробити ?? ::)

thsurpita:

--- Цитата: Стечкин від 05.11.2011, 21:21:51 ---не зрозуміло - ти хочеш гоночний шосер чи вел для шосейого туризма?
це різні велосипеди

--- End quote ---
гоночний, може з Анрі от покатаюсь )

thsurpita:

--- Цитата: teodor4ik від 05.11.2011, 20:45:37 ---купити такий можна за 4-5 кгрн крадений куплений десь в італії
збирати: рама від 3000, вилка від 700, манетки від 800 і т.д.... простіше купити при оказії складений і поміняти то шо не подобається. То шо саме некоректного я написав? можна поподробніше?

--- End quote ---
взагалі то я  запитував особисто автора теми/власника велосипеда, конкретно про ціну (у скільки він обійшовся), а не теодорчика, що за один, для чого відповідати на чужі пости/питання не зрозуміло. а ще далі ти мені почав описувати скільки приблизно, крадений не крадений, ще й по запчастинах(вилка , манетки), що простіше купити що складніше, мене це абсолютно не цікавить.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version