ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ровер Anri1214

<< < (17/21) > >>

Erazel I-st:
Народ, харош сратись. Короткої лапки буде хвати і на великуваті зірки(мені середньої майже хватає на 44-11 і 24-34. Майже бо на 24-11 то цепка не натянута), тому її шосери і ставлять безбоязнено. Але якщо нема то нема. Думаю, зважаючи на стан наших доріг і вічні вітри в нашій місцевості то опір повітря середньолапкової перекидки не буде головним стримуючим фактором в Андрія.

Anri1214:
І буває ж таке, мій велосипед так сказати "Погладшав" і став важчий приблизно на кг. :D
Хто б міг подумати що таке буває...))) *dontknow*
А все через своє заднє колесо... :P

P.S. Вже доречі катався на ньому, просто не міг встояти перед спокусою...
Враження досить неординарні. Одне скажу точно: в динаміці суттєво втратив, тобто розгону і ривка як такого вже нема...
А от Інерція... Це круто... Але відмічу те, що там де я раніше в кращій своїй викатаній формі на участку в піку ледве тримав швидкість 48 км.год, то тепер без 2 місяців будь-якої їзди на велосипеді з посередніми зусиллями 53 км.год

Отож кого зацікавив, то фото буде пізніше...

teodor4ik:
то таки поставив маховик? ::)

Erazel I-st:
Ага, НАМАХАВ усіх.

Anri1214:
Ну от і вона моя "КАРРЕРА"...
З нетерпінням чекаю наступного сезону щоб її обкатувати... Доречі не тільки вулицями Тернополя і тернопільської області, але й на змаганнях у інших містах плануєм побувати... Отож чекаєм, тренуємся і набираємося нових ідей та емоцій...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version