ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ровер Anri1214

<< < (15/21) > >>

Anri1214:

--- Цитата: Стечкин від 06.03.2011, 00:55:48 ---може я чогось не знаю, а імхо на гоночних шосейниках, коли я на таких іздив найбільша задня зірка мала 22 зуби і відповідно ставилися тільки перемикачи з коротою лапкою - вони легші.
довші лапки використовуються для задніх зірок більшого розміру в туристичних, городских і гірських роверів - чи я неправий?

--- End quote ---
В шосейному велоспорті набір зірочок як передніх так і задніх вибирається відповідно до етапу, на простішій мові в залежності від місцевості...
Що ж до найбільших задніх шосейних зірочок то є зірочки на 27 зубців, в окремих випадках навіть ставлять і 28 а наймені передні 30, коли вони використовуються..?, а тоді, коли гонщики піднімаються в гори на висоту до двох кілометрів над рівнем моря, протяжністю 11-15 км з середнім інградієнтом 11% і максимальним 24%...
От хотів би я подивитись як вони б там крутили співвідношення 39Х22... :D
що ж до середніх лапок, то вони ставляться тоді коли місцевість дуже перепадиста, тобто коли передачі будуть гуляти дуже серйозно, тобто така як внас, коли на одному участу можна крутити 53Х13 а через метрів 500 вже треба ставити 39Х25

Дописано : 06.03.2011, 09:20:49
--- Цитата: Вован від 06.03.2011, 00:22:32 ---ІМХО але щось важкуваті колеса як для шосейника. Колеса також карбонові?(((( Хороші колеса для ДХ важуть біля 2.0-2.2 кг., ну а топові Mavic Deemax Ultimate 1965 грам

--- End quote ---
ні колеса не карбонові, середні карбонові колеса коштують 10 000 грн, хороші 17 000-20 000 гривень
та й взагалі шоссейні компоненти найдорожчі, якщо збирати шоссейний велосипед по отдєльності то він вийде як досить хороша машина...))) а ще якщо раздєлочний, то там взагалі космос, для прикладу хоча б скажу що тільки один задній маховик коштує 19 000 гривень...)))

P.S. Доречі найдорожчий велосипед в світі теж шоссейний і його ціна на сьогоднішній день складає 60 000 ЄВРО
За словами розробників він може розвивати швидкість по рівнині 72 км/год а на спусках до 120 км/год і важить менше 7 кілограм. Розробляли його проектанти формули 1 і конструктори з літакобудування

wuwuzange:

--- Цитата: Anri1214 від 06.03.2011, 09:16:04 ---Доречі найдорожчий велосипед в світі теж шоссейний і його ціна на сьогоднішній день складає 60 000 ЄВРО
За словами розробників він може розвивати швидкість по рівнині 72 км/год а на спусках до 120 км/год і важить менше 7 кілограм. Розробляли його проектанти формули 1 і конструктори з літакобудування

--- End quote ---
Розробляли його маркетологи  :D

Стечкин:

--- Цитата: Anri1214 від 06.03.2011, 09:16:04 ---Що ж до найбільших задніх шосейних зірочок то є зірочки на 27 зубців, в окремих випадках навіть ставлять і 28 а наймені передні 30, коли вони використовуються..?, а тоді, коли гонщики піднімаються в гори на висоту до двох кілометрів над рівнем моря, протяжністю 11-15 км з середнім інградієнтом 11% і максимальним 24%...
От хотів би я подивитись як вони б там крутили співвідношення 39Х22... :D
що ж до середніх лапок, то вони ставляться тоді коли місцевість дуже перепадиста, тобто коли передачі будуть гуляти дуже серйозно, тобто така як внас, коли на одному участу можна крутити 53Х13 а через метрів 500 вже треба ставити 39Х25

--- End quote ---

я тут глянув по прайсах ынтернет-магазиныв - стандартна шосерна касета має найбільшу зірку 21 зуб.
в Україні найвиший шосейний перевал імхо не має навіть 950 м над рівнем моря :)
коли мені було вдвічи менше років ніж тепер я мав серійний "Старт-шоссе" і без проблем виїзжав від озера на підйом в сторону Бережан на співвідношенні 53х15 :) передні зірки були 40-53, задні 13-14-15-16-17 :)
ну правда тоді комуняки по страшній силі гнобили нещасний народ - типа працювати заставляли - і дороги були значно кращими.
жіноча команда ТФЕІ по велоспорту - на той час краща студенська команда в Україні - тренувалася в Ялті - хто там був, бачили їхні круті тягуни - і іздили 40х22 - інших зірок не було.

Erazel I-st:

--- Цитата: Стечкин від 06.03.2011, 11:02:48 ---
коли мені було вдвічи менше років ніж тепер я мав серійний "Старт-шоссе" і без проблем виїзжав від озера на підйом в сторону Бережан на співвідношенні 53х15 :)

--- End quote ---
А,  фігня то все. Я коли був зовсім малий то виграв гонку у кількох мільйонів учасників.

Стечкин:

--- Цитата: Erazel I-st від 06.03.2011, 11:10:49 ---А,  фігня то все. Я коли був зовсім малий то виграв гонку у кількох мільйонів учасників.

--- End quote ---

я знаю :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version