ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ровер Anri1214

<< < (14/21) > >>

Стечкин:
імхо задній перемикач не шоссерний ? - середня лапка

педалі на знімку погано видно - не МТБ-шні ?

Pozitiff:

--- Цитата: Anri1214 від 05.03.2011, 21:01:28 --- вага коліс 1850 грам

--- End quote ---

в мене одна покришка з камерою десь так важить  :russian:

Anri1214:

--- Цитата: arhont від 05.03.2011, 22:07:18 ---Вітаю з обновками!!!Бажаю щоб не було  *overhead*це повністю колеса з зірками і шинами?

--- End quote ---
Дякую... На рахунок побажання це для шоссера дуже доречно...
Що ж до ваги то вага вказана без покришок, камер і зірочок разом це ще десь грам 700-800
Дописано : 06.03.2011, 00:11:07
--- Цитата: Стечкин від 05.03.2011, 23:13:49 ---імхо задній перемикач не шоссерний ? - середня лапка

педалі на знімку погано видно - не МТБ-шні ?

--- End quote ---
Педалі стоять КОНТАКТНІ, але справді мтб-шні, хоча я й не збираюсь міняти на шосерні, так як інколи хочеться просто поїздити на велосипеді на звичайній педалі даючи змогу нозі відпочити
Що ж до заднього перемикача, то шосерні - це не ті що з короткою лапкою, а усі й інші і коротка і довга, і гонщики часто міняють їх в залежності від типу їзди, рельєфу і тд... (це окрема тема довго розказувати)
Дописано : 06.03.2011, 00:11:48
--- Цитата: Pozitiff від 05.03.2011, 23:44:32 ---в мене одна покришка з камерою десь так важить  :russian:

--- End quote ---
Ого... Це що за така покришка з камерою... Від КамАЗа...)))

Вован:
ІМХО але щось важкуваті колеса як для шосейника. Колеса також карбонові?(((( Хороші колеса для ДХ важуть біля 2.0-2.2 кг., ну а топові Mavic Deemax Ultimate 1965 грам

Стечкин:

--- Цитата: Anri1214 від 06.03.2011, 00:07:35 ---Що ж до заднього перемикача, то шосерні - це не ті що з короткою лапкою, а усі й інші і коротка і довга, і гонщики часто міняють їх в залежності від типу їзди, рельєфу і тд... (це окрема тема довго розказувати)

--- End quote ---

може я чогось не знаю, а імхо на гоночних шосейниках, коли я на таких іздив найбільша задня зірка мала 22 зуби і відповідно ставилися тільки перемикачи з коротою лапкою - вони легші.
довші лапки використовуються для задніх зірок більшого розміру в туристичних, городских і гірських роверів - чи я неправий?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version