ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ровер Anri1214

<< < (8/21) > >>

Vintage:

--- Цитата: Anri1214 від 02.02.2010, 23:08:42 ---... тим більше не забувайте що я за рахунок цього всього важчим став...)))

--- End quote ---
Во-во і я так подумав одразу як на фото погянув. Але одразу визріла така думка, якщо кататимеш доволі великі та довготривалі відстані, то - річ практична. Якщо ж безперервний шлях не буде доволі довгим, то навіщо ці понти (тобто для дальніх дистанцій виріб конче потрібен). А на коротших дистанціях не вспіють руки так змучитись на стандартному рулі, як ,Ти вже до місця призначення доберешся. Якшо штука зйомна то кульно, як знаєш шо в далечінь зібрався (в сусіднє місто Львів чи Хмелиськ) то вчепив лежак і їдеш міняючи позиції, а як у лісок по грибочки чи на став на риболовлю у межах області, то й так можна вкрутити! Але то мої мислі не займайте їх. А профі видніше!

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 03.02.2010, 13:45:39 ---... як знаєш шо в далечінь зібрався (в сусіднє місто Львів чи Хмелиськ) то вчепив лежак і їдеш міняючи позиції, а як у лісок по грибочки чи на став на риболовлю у межах області, то й так можна вкрутити! ...
--- End quote ---
як на мене то воні не для того :P

Anri1214:

--- Цитата: Vintage від 03.02.2010, 13:45:39 --- Во-во і я так подумав одразу як на фото погянув. Але одразу визріла така думка, якщо кататимеш доволі великі та довготривалі відстані, то - річ практична. Якщо ж безперервний шлях не буде доволі довгим, то навіщо ці понти (тобто для дальніх дистанцій виріб конче потрібен). А на коротших дистанціях не вспіють руки так змучитись на стандартному рулі, як ,Ти вже до місця призначення доберешся. Якшо штука зйомна то кульно, як знаєш шо в далечінь зібрався (в сусіднє місто Львів чи Хмелиськ) то вчепив лежак і їдеш міняючи позиції, а як у лісок по грибочки чи на став на риболовлю у межах області, то й так можна вкрутити! Але то мої мислі не займайте їх. А профі видніше!

--- End quote ---
Штука для мене дуже практична так як минулого року відкатав 4000 км і з них 3000 сам... Шприхалі знають що катаю в основному сам, тому що ніхто крім Скелетона більше катати не хоче...))) Да й катаю в основному дистанції довгі і на шоссе... Так що особисто для мене - штука дуже практична... На рахунок зйомності, то так воно і є, штука вполнє зйомна... Да й щодо лісу і грибочків, то в мене мтб ще й є...)))

Vintage:
Я би покатав, та мій "тєжкий шоссер" http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,338.45.html "звірука"  не розвине потрібну швидкість і або Ти будеш нервуватись навіщо з таким "гальмом" зв'язався, або будеш терпіти а я буду безуспішно плентатись десь в хвості за лінією горизонту. Хоча їжджу в основному виключно автострадою, оскільки моя совість не дає мені ламати велосипед по бордюрах.

xlibes:
От прочитав усе вище написане і захтілося із цього приводу вставити кілька своїх копійок:

1) Вітаю "ЦифроАнрі" із обновками;
2) Дороги в Тернопільській області не найгірші на Західній Україні;
3) Я раз їздив із "шосероводами", було важко але я тримався - так що й ви пробуйте
   (був на гібриді, хлопці видавали 35-40 на шосе, а я міг комфортно їхати 25-30, доводилося чуть докручувати);
4) Привезу колись свого шосера на Україну - точно з вами поганяю, а так коли буду - на гібриді з вами подоганяю.

:)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version