ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ровер Anri1214

<< < (7/21) > >>

Andrizzio:

ну всьо - шкєлєтону труба  :D

Anri1214:

--- Цитата: teodor4ik від 02.02.2010, 10:28:21 ---пошукати тобі шатуни 52-39? переклюки до них маю... 105 і ексаж 300 :) а ше карбонові вилки занедорого толкають, заодно понизиш центр маси і опір повітрю бо заляжеш нижче... а твою сантуру куплю занедорого :) як і можливо шатуни...

--- End quote ---
за шатунами в принципі можеш глянути і сказати що і по чому... А вилки думаю ні... Це все таки не для наших доріг... А на трасі мене локаут рятує...

skeleton13:

--- Цитата: Andrizzio від 02.02.2010, 10:33:39 ---ну всьо - шкєлєтону труба  :D

--- End quote ---
от блін...) нічо...а ми не один проти одного...ми разом  ::) :D весело короч буде з весни  :D

Vintage:
Молодці шоссероводи, якщо коли-небуть стан наших українських (тернопільських) доріг - покращає  :D то і я приєднаюсь до ваших лав. А так, лишається на "танках" з амортизаторами катати!!!

Anri1214:
Ну в першу чергу в гонці з роздільним стартом в мене справді буде величезний плюс і перевага за рахунок лежака...
А щодо перегонів то скажу що на мою думку з ним не так то й легко буде штурмувати якісь підйоми чи видавати ривки на рівнині, тим більше не забувайте що я за рахунок цього всього важчим став...)))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version