ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ровер Anri1214

<< < (6/21) > >>

Anri1214:
Ну що ж... Віталькові щасливої дороги...
А щодо велосипеда... То найближчим часом спробую зробити і собі і йому тест-драйв... Є одна дистанція... Яку я проїзждав з середньою 40 км/год... Тепер спробую її побити...

Anri1214:
Доречі забув сказати що в суботу поміняв задню касету... З Трека зняв і поставив на Келліса (відповідно куди поділась касета з Келліса я думаю всі догадалися :D)
Одним словом тепер значно зручніше стало, тому що на Треку стояли зірочки 11-12-14-16-18-21-26-32 в порівнянні з рідними 11-13-15-17-20-23-25-34. Основна причина заміни була в тому, що дуже важко переключитися з 13 на 11, надто великий крок, да й на рреку касета зз її зірочками більш зручніша для швидкої їзди... От правда що цікаво, що трековська касета розбирається до кожної зірочки (я й сам був в шоці...) Отож розібрав, гарно вичистив, зібрав, поставив, бігає... :)

Anri1214:
Привіт Всім Шприхалям... От вирішив за Зиму трошки обновити свого Kellysa... Всеодно частіше катаю сам, а таким чином це получається більше так звана "раздєлка"... От і вирішив цього року спробувати покататись справжню Раздєлку... Придбав деякі атрибути і от що з цього вийшло...

[вкладення вилучене Адміністратором]

skaz:
файна ракета

teodor4ik:
пошукати тобі шатуни 52-39? переклюки до них маю... 105 і ексаж 300 :) а ше карбонові вилки занедорого толкають, заодно понизиш центр маси і опір повітрю бо заляжеш нижче... а твою сантуру куплю занедорого :) як і можливо шатуни...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version