ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ровер Anri1214

<< < (21/21)

teodor4ik:

--- Цитата: thsurpita від 06.11.2011, 12:54:47 ---...що за один, для чого відповідати на чужі пости/питання не зрозуміло.

--- End quote ---
поясню для тих хто в танку... то називається форум... і тут можна робити все що не заборонено...  якшо ти вважаєш що твій допис може бути комусь корисним (не обовязково попередньому дописувачу) то чому би його не розмістити? а якщо ти не бажаєш обговорення твого повідомлення, розмісти його в ПМ-ах і буде тобі щастя...

якщо до мене ще лишились якісь питання, пропоную продовжити в ПМ таяк ми відхилились від теми...

thsurpita:

--- Цитата: teodor4ik від 06.11.2011, 19:17:51 ---поясню для тих хто в танку... то називається форум... і тут можна робити все що не заборонено...  якшо ти вважаєш що твій допис може бути комусь корисним (не обовязково попередньому дописувачу) то чому би його не розмістити? а якщо ти не бажаєш обговорення твого повідомлення, розмісти його в ПМ-ах і буде тобі щастя...

якщо до мене ще лишились якісь питання, пропоную продовжити в ПМ таяк ми відхилились від теми...

--- End quote ---
слухай танкіст я ж не тебе питав, май трохи поваги до людей. я цікавлюсь реально таким подібним велом.

Стечкин:
я дивлюся тут стикнулися амбіції двух крутих менів, які вперто вважають свого опонента дурним, через те що останній не визнає себе таким :)))))

Тед, тирчиш мені сідничний м'яз вотки за чергове нагадування - тільки дурак вважає себе найрозумнішим...

Стечкин:
Тед, а шо таке ПМ?
все своє несвідоме свідоме життя, будучі переконаним хліборобом-арійцем-неофашистом, вважав шо то є пистолет Макарова  *dontknow*

Erazel I-st:

--- Цитата: Стечкин від 07.11.2011, 05:32:40 ---Тед, а шо таке ПМ?

--- End quote ---
Приватні меседжі певно  ::)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version