Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Контадор і Армстронг та Астана взагалі на цьогорічному Турдефранс

<< < (2/4) > >>

Anri1214:
Як людина яка живе цим скажу вам таке... Про те що Контадор сильний гонщик спории нема що... Появився він 2 роки тому на Тур де Франс з тодішньою ще Discovery Channel (командою тією якою зараз є Астана і в першу чергу колишньою командою Армстронга), тобто в 2007 і виграв його. Правда та перемога була з багатьма нюансами (Дискваліфікація лідера тодішньої Астани Вінокурова, який був одноосібним лідером і непонятним зняттям з змагань по суті недосягаємого лідера на той момент Мікаеля Рассмусена). Так Альберто і добрався на фініш... Але як то кажуь переможців не судять. На наступний рік Discovery Channel розпалась, як і розпалась тодішня Астана. Але Брюннель і компанія перевела весь склад в Астану... От і появилась ця Астана за якою ви всі дивились цього року на Тур де Франс. Але все ж таки повернемось до 2008 року. Отож минулого року Контадор їде вперше в житті Джіро д'Італія (2-гу по престижності велобагатоденку після туру). І він виграв її... Не вигравши ні одного етапу і не показавши нічого особливого просто класно їхав раздєлку і непогано захищався в горах. Того ж року Астану не пустили на Тур де Франс і Альберто готувався до рідної Вуельти (3-я по престижності велобагатоденка, доречі чекайте її на початку вересня). І там Альберто виграв її в одні ворота... І тут починається 2009 і повернення в Астану Ленса. За весь той час що я бачив Ленса так сказати "вживу" на етапах і його перемоги, скажу одне, цн найвеличніший гонщик якого доводилось бачити і його перемоги були справді не прості, але правду кажете, то була впершу чергу команда духу... І ще одне, коли Ленс перемагав, суперники в нього були такі, яких світ не Бачив... Бачу тут є люди які цікавляться велоспортом тому ці прізвища вам багато що скажуть (Ульріх, Вінокуров, Кльоден, Вальверде, Мансебо, Майо, Веранк, Моро, Бассо, Састре, Лайфамер, Меньшов, Деккер, Богерд, Рассмуссен, Ерас, Белокі, величний Марко Пантані якого нажаль вже з нами нема і повірте я можу їх перечислювати і перечислювати). І це все були люди, які свого часу теж вигравали і Тур де Франс і Джіро і Вуельту і багато різних крітеріумів і тд... Люди кожен з яких це були акули в своєму ділі. А на сьогоднішній день якщо в пелотоні й назбирується від сили 3-4 лідера 1-ї величини то це просто щастя небесне.... Тому перемоги Контадора на сьогоднішній день мають якоюсь мірою теж специфічний характер, хоча про переможців не судять... А щодо конфлікту Армстронг - Контадор... відповім вам фразою мого друга Rain (подивимось де буде Контадор в 37 років...) А далі думаю No Comments...

degrol:

--- Цитата: Anri1214 від 30.07.2009, 11:47:44 ---відповім вам фразою мого друга Rain (подивимось де буде Контадор в 37 років...)

--- End quote ---

Думаю, ще кілька років і знайдеться новий Контадор, який зможе дивним чином перемагати чемпіонів не змагаючись з ними..

Дякую, за екскурс, гарний опус!

Zombie [Coffe]:
Дуже гарно, емоційно, відверто.

Yanek:
ого. мені аж цікаво стало...
Чувак, ти можеш бути крутим спортивним репортером в галузі вело!!

Скажу вам прикол..з одного боку можете позаздрити, а з другого сказати, що я тормоз..

Минулого року їздив по Європі. Графік складав собі вільно, ні під шо не підлаштовуючись..і прикиньте приїжджаємо в Париж, виходимо на Єліся, а там курча перекрито...виявляяться якраз ТурДеФранц.
Народу уйма, всі з тими флажками фірмовими ходять - їх щось чи не по 20 євро продавали, толпа пісєц.
короче мені той турдефранс до лампочки якось тоді був..погуляв я через толпу, пролізли ми з колєгами між якимись там турнікетами, що за нами всі мєнти зглядалися, і пропхалися якось звідти наліво - до Сени..там було спокійніше.
але я так поняв для Парижу то подія пісєц..

degrol:
Ця подія найважливіша в житті кожного велоспортсмена та й ровериста загалом.. ну якщо Олімпіад не рахувати  :)

А Париж добре готується, бо то мільярдні припливи грошей в нац.бюджет і відповідно їм є за що розмахнутися на мегаорганізацію. Для статистики на останньому етапі, що закінчувався в Парижі було присутньо понад 1 млн. глядачів, вболівальників і співчуваючих вже не кажу про телеглядачів і радіослухачів..

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version