Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Ахтунг, ахтунг, ахтунг!!!

(1/2) > >>

Sonce:
Нарешті ще один мій залізний друг на ходу...Залізний 6-8 місний човен з веслами...будуть проводитися вечірні катання запрошуються всі шприхалі...про дату перших катань повідомлю пізніше...фотки теж викладу пізніше... :) :) :)

xlibes:
Шикарно! Я тоді коли були ранкові тренування на воді і перші кроки до води не появлявся і все пропустив. Так що було б цікаво повеслувати. Але на знаю куди я вас довеслую, і чи варто мені довіряти ці движителі човна.

Dreamland:
Алах Акбар шановні... долучитися до поплавеньок на човні наразі не маю змоги... а ле наразі і немає дати першої поплавеньки.... так що всі ми тут очікуємо урочистого оголошення дати відкриття першої офіційної поплавеньки!!!

bhagavan:
Клуто, це вам не іриски жувати чи смоктати чупачупси. Це вже майже титанік. Я б раз прокатався :) але треба шоб катера на озері не було - бо він може стати айсбергом для такого неповроткого титаніка з гребцями, що гребуть кожен в інший бік :)

Віталько:

--- Цитата: bhagavan від 19.07.2007, 14:01:28 ---Клуто, це вам не іриски жувати чи смоктати чупачупси. Це вже майже титанік. Я б раз прокатався :) але треба шоб катера на озері не було - бо він може стати айсбергом для такого неповроткого титаніка з гребцями, що гребуть кожен в інший бік :)

--- End quote ---

Це ми ше подивимось  >:(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version