Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

популяризація шприхальського руху

<< < (9/11) > >>

Віталько:

--- Цитата: teodor4ik від 14.07.2009, 10:41:20 ---таксь... значить схились до авторитарної моделі...
давай проще... ти вибираєш 2-3 з того шо є (або якшо хтото шото ше домалює) і вже апрувлені на голосування в маси...

це спрощення мілітарі для того шоб вирізати... не навязуюсь... варіанти для різних кольорів


--- End quote ---

Майже не навязуєшся :D
Дописано : 14.07.2009, 10:56:16
--- Цитата: bhagavan від 14.07.2009, 00:22:07 ---Буде один логотип :). ЦЕ тобі так здається, бо в тебе відраза до байдарочників. А дадуть тобі нормальне нейтральне лого - і наклеїш і навіть не пікнеш...

--- End quote ---


І шо з того доброго буде? Знов будуть сварки, чвари і ніякого результату. А якшо вибрати комусь одному лого (типу диктаторство на шприсі) то воно теж нічого доброго не дасть. Невже декілька логотипів то така проблема?

wuwuzange:
за кілька! кому шо подобається, той таке і отримає  :)

bhagavan:

--- Цитата: malecha від 14.07.2009, 10:38:01 ---Я, для прикладу, дізналася про сайт від знайомого, катаючись, і те він сказав дуже гарно: не запамтяовуй назву сайту чи форуму, а просто заходиш на пошук, вводиш "шприха" і ми перші:).

--- End quote ---

Нуууу, все так не буде.
Зараз нам на п'яти вже наступає Янековий "Вело-водний фестиваль «Шприха Дністровська»" :)

Ше пару таких фестивалів і "Шприха" буде друга третя чи четверта у результатах пошуку :)

teodor4ik:
то ми шось рішили, чи як завжди позвизділи і розійшлись?

кароче так... то шо я намалював више вирізати? якшо да то кому, скільки і якого кольору(після прийняття  :lipsrsealed: офіційного лого, це можна буде здерти), якшо ні то шо робим?

і ше раз повторюсь, ті забори шо звуть "парковки" ліпимо?

візитки для відлова "безпартійних катал" робим? (якшо да то обговорення текста в новій гілці шоб тут не срати) на простому папері друкану, якшо картон, то тра спонсора..

Sonce:
я би казав написати краще forum.shpryha.te.ua в логотип,  якщо то можна мені дві наклейки з білим фоном і дві з чорним
а поклейка на парковках це ідея...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version