Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

популяризація шприхальського руху

<< < (3/11) > >>

bhagavan:

в мене на байку отака клейка (чорна, біла існує в інших кольорах)
це був пробний друк на оракалі... просто майже ніколму не хватило - бо було по 10 штучок :(.

Якшо піходить - друкуємо далі - але це якшо батько Бандера не проти :).
Дописано : 13.07.2009, 16:17:05
--- Цитувати ---і взагалі заберіть грьобану джорджію окіф з шприхи!!!!   Злий

--- End quote ---
Ок

Yanek:

--- Цитувати --- тут 1 халепа є... треба шоб ту роботу хтось робив...


--- End quote ---

Ну чо ж. От якщо з Квестом вийде - то вже є конкретна дія суто Шприхарська.
відповідно  - афішки по місту з запрошенням - раз (питання за які бабки..скидатимемось???)
                - анонси в ЗМІ - два (я розкину по контакт -листі колєг)
                 -Гарна організація, щоб ті, хто прийшов вперше, були задвоволен - три.
тай таково.

Наклейки на рами - круто. Принаймні краще, ніж РОверБайк:))) і чим зелена лєнта, яку ми ліпили на велодні:)))

Erazel I-st:
Ги, народ(тед або СімСамураїв) друканіть таку наклейку шприхи як кинув Ромка, щоб вона дивилась на чорному кольорі рами. Вліплю на РокМашину на заднє верхнє перо, і одну для червого кольору рами то кину на верхню трубу. Бо ітак коли їду то багато зглядаються. А так їх зацікавить що то за тернопільський сайт. Може загуглять. Не з першого разу. але з третього-четвертого таки має їх це зацікавити. Звісно можна ще й на гібрида вліпити, але на ньому я люблю їхати швидко, ітак нічого прочитати невстигнуть.

wuwuzange:

--- Цитата: erazel від 13.07.2009, 16:48:19 ---....можна ще й на гібрида вліпити, але на ньому я люблю їхати швидко, ітак нічого прочитати невстигнуть.

--- End quote ---

то ти де, може на сотні з кока-колою швидко "їдеш"?   :D

Erazel I-st:
Ну на сотні ітак всі про шприху вже знають. А я кажу про народ по парках і на набережній.
 О, ідея. Часто через сотню катають велосипедсити(незнаю чого, але так склалось, напевно більшість маршрутів прогулянок по місту пролягають там). То може попросити якихось "художників" щоб вони крейдою "намалювали" шприху(а ми їм за це ящик пива  :), готовий скинутися на той ящик). Можна суто вебадресу і малюнок велосипеда(щоб народ поняв що то має якесь відношення до вело). Думаю якщо робити букви по 50-60 см висотою то це займе не так вже й багато часу.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version