Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (17/18) > >>

Erazel I-st:
Та ні панове, дедукція, звичайна дедукція і логіка  8)

Anri1214:
Сьогодні зі Скелетоном проїхались від ТАНГу до Подолян по об'їзній в сторону Львівської траси таку собі командну раздєлочку. Вирішили дійсно їхати командно і на результат. Домовлялися спочатку їхати змінами по хвилині півтора, правда не все так получилось як хотілось, але тим не менше Васька молодець, тому що спочатку видав парочку хороших змін а потім все таки щось десь в нього пішло не так, тим не менше час від часу на спусках виходив на зміни, а коли приходилось не легко то чоловік не відставав що є дуже приємно хоча темп я йому пропонував не максимальний але далеко не простий. Також прислухався до усіх шоссейних порад і це дуже радує :) Отож тепер наші результати:
Дистанція: 19 км.
Час проходження: 37 хв.
Середня швидкість: 30 км/год.
Максимальна швидкість: 51 км/год.
От чого справді дуже хотілося це середньої швидкості не менше 30 км/год хоча як для першого разу я спочатку не вірив що це нам получиться і що дуже цікаво коли ми підїхали до повороту на Білу в нас середня була 29.4 і далі я беззмінно проводив усі зміни стараючись нагнати таку задуману 30-ку. Скелетон молодець тому що не випав ніразу і швидкість на прямяках була 37-40 км/год, а вгорку друзі під 22 км/год коли підїзджали до ЖД моста біля подолян середня була 29.8, фініш був задуманий біля заправки, а далі мені прийшлось давати на педалко і ми розкрутили 50 км/год і витягнули ту середню на позначку рівно 30.0 км/год. От такі от наші були сьогодні покотеньки...)))
Дописано : 04.08.2009, 22:08:06А що саме основне Скелетон вроді би залишився довольний як слон, хоча напрацювався немало і не легко йому прийшлось...)))

skeleton13:
та, було весело  :) Анрі практично 80% роботи зробив...а мені лишилось 20% на початку, і на деяких спусках  ::) ну але для початку думаю норм, так як він гасає часто таким темпом, а я навіть не памятаю коли останній раз пролітав 20 км!!! ну добре...19...таким темпом  8) Останній ривок був конкрентий від ЖД моста до заправки :o головне шо на колесі сидів і не відставав.... ::) може прийде час і я буду вести Анрі на колесі цілу дорогу  :P
але то буде не скоро...гг...і ше один нюанс...я був з рюкзаком...який думаю добряче впливав на швидкість...і був вдягнутий в прості шорти...шо виконували на великій швидкості роль парашута  :D
Дякую Анрі шо не побоявся мене взяти в поїздку, то було дійсно не легко... :( і то шо деколи все таки скидав темп шоб я догнав його... ::)
але в загальному мені дуже сподобалась покотенька :), ше так хочу  ::)

sanlexik:
і ще би, після недільного квесту на Рок-машині, показав своїм ногам де "раки зимують",
тепер на свому як ракета літає  :D, маладєц !!!

mlad:

--- Цитата: sanlexik від 05.08.2009, 23:04:45 ---і ще би, після недільного квесту на Рок-машині, показав своїм ногам де "раки зимують",
тепер на свому як ракета літає  :D, маладєц !!!

--- End quote ---
залишилось Скелетона на самокаті відправити десь кілометрів на 30-40...
Думаю шо після того як він пересяде назад на свій ровер, ми будемо тільки його звук чути і то із затримкою...
Ну і там вибухи при перетині звукового бар"єру  :laugh:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version