Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (14/18) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: skeleton13 від 18.07.2009, 22:26:14 ---хм...наскільки я знаю там була страшна дорога....особливо після виїзду з Тернополя,але там шось пробували латати....там нормально хотя б чуть чуть зробили?

--- End quote ---
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

там дупа.... придурки розлили бітум і засипали камінцями... де дорога, де обочина... хрен поймеш... розмітки нема, трусить по тому, що по грунтовці....

skeleton13:
короче руль трясе не по дєцкі....ну то на шосейнику...а на гібриді пофіг :)мало би бути...
такс....туда їхати не буду...ну нафіг....

Anri1214:

--- Цитата: skeleton13 від 18.07.2009, 22:31:03 ---короче руль трясе не по дєцкі....ну то на шосейнику...а на гібриді пофіг :)мало би бути...
такс....туда їхати не буду...ну нафіг....

--- End quote ---
а все таки на вилку я lockout поставив сьогодні... (мяка вилка швидкість гасить дуже сильно... :()
Дописано : [time]Сбт 18 Лип 2009 22:38:53[/time]Доречі тепер планую зїздити на результат продовження цієї траси... Пару днів назад, здається в середу (але правда після роботи) пробувалось її проїхати і ось що з цього було получилося:
Дистанція: 18.5 км.
Час проходження: 33 хв.
Середня швидкість: 33.5 км/год.
Максимальна швидкість: 54.6 км/год.
Правда весь час до повороту на Львівську трасу вітер дув в лице...
Ну і альтіметрія явно не така й рівна... Підйоми по 8% (600м.) і 6% (1 км.)
Тепер на днях спробую ще раз але на кращий результат... :)
--------------------------------------------------------------------------------------------
Також щось подібне думаю на дорогу на Скалат... Що скажете там про якість асфальту??? І про Альтіметрію???

teodor4ik:
ану признайся шо за мапа!!!! >:(

Andy:
http://mapa.te.ua/map

лови :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version