Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (13/18) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Anri1214 від 02.07.2009, 11:34:14 ---дякую , так і зроблю, тільки от вже після покупки...))) чесно кажучи після вчрашнього тест-драйву на еразелевому байку так вже й хочеться залізти на гібрида...

--- End quote ---

ше один... роверосексуаліст... чи може то такий ровер?(ну наприклад специфічний мессаж простати хитрим сідлом)

Anri1214:
Нарешті впереше випробував по справжньому свого Kellys(a) Axis(a) :)
Сьогодні вечірком після закінчення етапу Тур де Франс (який доречі сьогодні виграв росіянин Сергій Іванов з команди "Катюша") захотілося мені проїхатись точніше гоночку з роздільним стартом, а точніше по справжньому відважився... :) Напевне боявся що якщо рензультати мяко кажучи вражати не будуть то зря купив...
Отож проїхав я собі таку гоночку з роздільним Стартом...
Старт від початку Подолян і в сторону до Львівської траси до повороту на Білу... (Розумію що це не багато але мовою велоперегонів такий вид "раздєлки" називається "пролог"). І от що з цього получилося:
Дистанція: 6.1 км.
Час проходження: 9 хв.
Середня швидкість: 40.2 км/год.
Максимальна швидкість: 56.4 км/год.
Чесно кажучи тепер зовсім не жалію що змінив прописку з МТБ на гібрид... :)
Це якраз те що мені потрібно...
Доречі дякую всім що все таки порадили взяти гібрид, бо за 2 тиждні катання зрозумів що по наших дорогах все таки одне місце я б собі точно відбив (на чистому шоссері)...
Дописано : [time]Сбт 18 Лип 2009 22:01:39[/time]Ой з картою помилочка вийшла... :)
Тепер поправив...)))

teodor4ik:
слууууухай.... а шо за мапа????? *dontknow* :o :angel: :D.... я таку хочу....

skeleton13:
хм...наскільки я знаю там була страшна дорога....особливо після виїзду з Тернополя,але там шось пробували латати....там нормально хотя б чуть чуть зробили?

Anri1214:

--- Цитата: skeleton13 від 18.07.2009, 22:26:14 ---хм...наскільки я знаю там була страшна дорога....особливо після виїзду з Тернополя,але там шось пробували латати....там нормально хотя б чуть чуть зробили?

--- End quote ---
там пробували поставити щось на зразок нового асфальту, а получилася дрібненька но рівненька така собі зерниста каша :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version