Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (12/18) > >>

xlibes:
Анрі, якщо є таке сильне бажання себе випробувати і, тим більше, із кимось порівнятися, то рекомендую заглянути сюди:
http://forum.shpryha.te.ua/index.php?board=22.0

Anri1214:
Вчора і сьогодні влаштував собі дві маленькі гонки з роздільним стартом ще поки що на TREKу...
Маршрут такий:
Вчора: АРС Кераміка - ТРЦ Подоляни (від АРС в Білу доїхав до перехрестя на Чистилів і на Гаї Шевченківські і звернув в Гаї в сторону Подолян...)
Сьогодні: ТРЦ Подоляни - АРС Кераміка (навпаки, так рішив на роботу зїздити)
Ну і от що з цього всього получилось...)))
Загальний метраж 10 км.
Вчора проїхав з середньою швидкістю 26 км.год і з максимальною в 44 км.год (все таки в сторону Подолян получаються постійні і затяжні тягуни і легенькі та середні підйомчики)
Сьогодні проїхав з середньою швидкістю 35 км.год і з максимальною в 52 км.год (вчорашні тягуни, сьогодні грали за мене... :))
Вітерець правда що і вчора що і сьогодні був більше зустрічним боковим... >:(
Вже не терпиться сісти хоча б на якогось гібрида і спробувати проїхати ще раз...)))
Таке питаннячко хтось хоч їздив таким маршрутом, що сказати може??? :question1:

teodor4ik:

--- Цитата: Anri1214 від 02.07.2009, 09:41:16 ---Вчора і сьогодні влаштував собі дві маленькі гонки з роздільним стартом ще поки що на TREKу...
Маршрут такий:
Вчора: АРС Кераміка - ТРЦ Подоляни (від АРС в Білу доїхав до перехрестя на Чистилів і на Гаї Шевченківські і звернув в Гаї в сторону Подолян...)
Таке питаннячко хтось хоч їздив таким маршрутом, що сказати може??? :question1:

--- End quote ---

я впоперек там катаюсь... подоляни-епіцентр... кущами... чи по трассі, але трасса там мтбшна. Від гаїв не доїжжаючи чистилова повертаєш на ліво (біля знака "Чистилівський піщаний карєр") а там пряма(але не рівна) дорога до комбайнового, а звідти знов пряма і знов нерівна дорога до епіцентру... головний "+", там дорга така шо машинами там майже не їздять (я покишо 1 бачив)...

xlibes:
Катав у тих місцях аж 2 рази. :)
Там де наліво коло знаку з кар"єром.
Дорога крива і горбата. На швидкість я там не їхав, був на гібриді.
І що машин нема - то 100%, глушняк такий що ого-го, теж 1 машину там бачив :)

А там де на Білу і потім повернути на Гаї в сторону "Подолян" теж катав неодноразово.
На швидкість особливо не їхав, але на деяких ділянках із хвилястим рельєфом тримав 30-40 км/год кілька кілометрів.
Але скоро видихався від такого темпу.

Анрі раджу таки стартанути на Збараж.
Там проста траса із підйомистими ділянками.
Відносно мало транспорту. Не довго їхати.
Ідеально для замірів відстані і швидкості.

Anri1214:

--- Цитата: xlibes від 02.07.2009, 10:47:50 ---Анрі раджу таки стартанути на Збараж.
Там проста траса із підйомистими ділянками.
Відносно мало транспорту. Не довго їхати.
Ідеально для замірів відстані і швидкості.

--- End quote ---
дякую , так і зроблю, тільки от вже після покупки...))) чесно кажучи після вчрашнього тест-драйву на еразелевому байку так вже й хочеться залізти на гібрида...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version