Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (11/18) > >>

Andrizzio:
треба провести драг-апхіл : Корак - Анрі1214  ;D ;D ;D

Erazel I-st:
Анрі ганяє сильно, але чую проти Корка він не встоїть, все таки стільки років тренувань  :). Анрі більше шосер чистої води, його стихія ривки і швидкість. У всякому разі апхіл у підгородньому він проїхав нормально, бо я собі взяв скинув обороти і покотився потрохи вверх. А Васька то кінь, просто кінь  :D. Тобто якщо підйом буде відносно недовгий то Анрі має шанс, якщо ж затяжний то проти "конячества" не попреш.

Anri1214:

--- Цитата: erazel від 04.06.2009, 09:47:35 ---Незнаю незнаю. Я Андрія зустрів десь біля 19:45 в центрі і ми потім до 20:10 катались по набарежній і по парку. Значить просто розминулись. Тед, а ти не додумався до мене позвонити? Тепер сам і винен.
 Катались по набережній, трішки по місту і потім поїхали на "біатлонку". Чисто так обкаточну поїздку зробили. Люди певно шарахались біля озера. Бо ганяли так що у мене аж дихалку перехопило. Десь біля 50 км/год точно було. Зізнаюсь чесно , я все ж таки програвав "цифроандрію" пару метрів. Весь час він був попереду. Так що треба мені тренуватися трохи більше, а то зовсім форму втрачу.

--- End quote ---
Мдааа... Дуже приємно чути такі відзиви про себе... Важко було оприділити свій потенціал бо в більшості ганявся сам. А основний орієнтир в таких випадках є тільки час, да й важко в таких випадках силирозприділяти і акумулювати коли не маєш орієнтира... Так що erazel дякую за оцінку...!!!
Дописано : 04.06.2009, 13:43:41
--- Цитата: erazel від 04.06.2009, 11:00:26 ---Анрі ганяє сильно, але чую проти Корка він не встоїть, все таки стільки років тренувань  :). Анрі більше шосер чистої води, його стихія ривки і швидкість. У всякому разі апхіл у підгородньому він проїхав нормально, бо я собі взяв скинув обороти і покотився потрохи вверх. А Васька то кінь, просто кінь  :D. Тобто якщо підйом буде відносно недовгий то Анрі має шанс, якщо ж затяжний то проти "конячества" не попреш.

--- End quote ---
Ну мені вже дуже цікаво поганятися з Кораком на апхіл... А на рахунок гір, то вчора мій підйом в підгородньому був далеко не максимум що я можу, я їхав з оглядкою на трасу, бо їхав її вперше і знав потенціал erazel, бо бачив його підйоми біля роддому на Замковій і на дружбі від озера до Бережанської. А старався її проїхати з акумулюванням сил.

Erazel I-st:
А що я, я що гонщик, я любитель, та й тим більше я по поїздках на цілий день більше виступаю а не по гонках на середні відстані, я або 500 метрів їду, або 50-100 км(як там у Висоцького "Воля волей, если сил невпроворот, а я увлекся, на 10000 я рванул как на 500 и спекся") . От коли Корак скаже те саме що я в попередньому пості значить ти таки недурно на велосипеда сів  ;D. Треба буде тебе кудась на вихідних потянути. Навіть до того самого Скалата і назад. Як показала практика на тій дорозі реально їхати під 35, інше діло чи надовго сил хватить  ;D. Заодно можна спробувати побити попередній рекорд.

Anri1214:

--- Цитата: erazel від 04.06.2009, 13:46:57 ---А що я, я що гонщик, я любитель, та й тим більше я по поїздках на цілий день більше виступаю а не по гонках на середні відстані, я або 500 метрів їду, або 50-100 км(як там у Висоцького "Воля волей, если сил невпроворот, а я увлекся, на 10000 я рванул как на 500 и спекся") . От коли Корак скаже те саме що я в попередньому пості значить ти таки недурно на велосипеда сів  ;D. Треба буде тебе кудась на вихідних потянути. Навіть до того самого Скалата і назад. Як показала практика на тій дорозі реально їхати під 35, інше діло чи надовго сил хватить  ;D. Заодно можна спробувати побити попередній рекорд.

--- End quote ---
Я тільки за цю поїздку, і думаю не пожалієте... А 50 км це для мене зовсім не страшно... Такі раздєлки я не раз їздив сам з середньою 30. Одному таку швидкість тримати завжди важко...
Дописано : 04.06.2009, 16:30:56Сьогодні погодка непогана, так що можливо теж поїду покатаюсь...!!!
А ви що скажете???  Гоу не гоу???

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version