Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (2/18) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: wuwuzange від 02.06.2009, 12:31:20 ---а хто такий Женька?? *dontknow*

--- End quote ---
О, це той кого навіть Корак боїться. Це як в Острові скарбів "Всі боялись Чорну бороду, Чорна Борода опасався Флінта, а мене боявся сам Флінт"  ;D.  Друг Корака це, ганяє так що лиш Васька і може з ним їздити  ;D, доречі взяв 1 місце на вульках 2008 серед любителів. Я коли спробував їх догнати то подер собі правий бік(по дурості заложив у поворот біля озера на швидкості в 30-40 км/год)
Дописано : 02.06.2009, 12:39:19
--- Цитата: Anri1214 від 02.06.2009, 12:32:21 ---В цьому році катаюся десь від початку квітня, стараюся почастіше, але не завжди виходить, тим не менше 1100 км. наїздив і це вже нормально...
P.S. А фотки нажаль немаю, а по опису, якщо випро мене, то синій Trek 4300, Синя веломайка з білими вставками збоку, синій шолом Polisport, зачасту катаюся в чорних лосінах (памперсах), а в понеділок, то може бути що могли мене бачити в шортах синіх...))) Не проти б поїздити в групі...

--- End quote ---
О класно. Значить тебе я і бачив,  це із-за тебе якась машина собі ходову похерила  :D. Помню їхав з другом по набережній озера біля бруківки в напрямку дружби. З іншої сторони їхав ти, ну я і рішив тебе обігнати, вижимав скільки міг, а міг я тоді багато, швидкість десь 45-50 була, ну якогось воділу то й заділо що його велосипедисти обганяють, він і собі нажав на газ, тільки вон забув що велосипедисти то на асфальті рівному, а він на бруківці. Думаю йому точно після того прийшлось в автосервіс їхати  :D

Anri1214:

--- Цитата: erazel від 02.06.2009, 12:35:33 ---а міг я тоді багато, швидкість десь 45-50 була...

--- End quote ---
а про швидкість по чому судиш???
просто до моменту коли я купив одометр, то теж думав що швидкість в мене сумашедша, але цифри є цифри...)))

Erazel I-st:
та по спідометру звісно. Глазомір у мене фіговий.
Дописано : 02.06.2009, 12:51:35Ну то що народ в суботу влаштовуємо драг на набережній? Хто за? Без всяких ставок і призів. Чисто для себе позмагатися, попити пива/соку, поболтати. А?

wuwuzange:

--- Цитата: erazel від 02.06.2009, 12:47:20 ---та по спідометру звісно. Глазомір у мене фіговий.
Дописано : [time]Tue Jun  2 12:51:35 2009[/time]Ну то що народ в суботу влаштовуємо драг на набережній? Хто за? Без всяких ставок і призів. Чисто для себе позмагатися, попити пива/соку, поболтати. А?

--- End quote ---

супер! але пропоную краще в аеропорт, на злітну смугу!!!!!!  8)
там можна навіть всім одночасно їхати!  
                               o^-o                      o^-o        o^-o{Anri1214}                         o^-oo^-o {Erazel}                  o^-o              o^-o                             o^-o                                  o^-o                                                        o^-o{Bhagavan}

Erazel I-st:
А нас туди пустять? Можна на дорожці за злітною, але ту криву облюбовали атолюбителі, своїх дівок вчать їздити, а так дорога дуже класна, рівний асфальт і плавні повороти.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version