Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (9/18) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Anri1214 від 02.06.2009, 11:45:00 ---За "ТЕЛО" обідно  >:(

--- End quote ---

а як тебе ше назвати було?...я ж бачив тіко зозаду а там хз чити мальчик чи така бешена девочка?
можна би було написати "хтось" а вдруг то не хтось а мій кращий друг, просто я його не впізнав... обідется...
саме розумне в такому трафунку саме "тєло" як хтота вже замітив коли "тєло" ідентифіковане то вже ніхто не має морального права так його називати, оскільки тепер в тєла появилвсь душа і воно стало Людиною... во загнув?

Anri1214:

--- Цитата: teodor4ik від 03.06.2009, 13:17:33 ---а як тебе ше назвати було?...я ж бачив тіко зозаду а там хз чити мальчик чи така бешена девочка?
можна би було написати "хтось" а вдруг то не хтось а мій кращий друг, просто я його не впізнав... обідется...
саме розумне в такому трафунку саме "тєло" як хтота вже замітив коли "тєло" ідентифіковане то вже ніхто не має морального права так його називати, оскільки тепер в тєла появилвсь душа і воно стало Людиною... во загнув?

--- End quote ---
шо загнув то загнув :)

Erazel I-st:
Чую що вечором невийде зібратися, бо погодка якась непевна. Дощ може вальнути ввечері.
Дописано : [time]Срд 03 Чер 2009 16:55:17[/time]В общім робимо так:
 Якщо до 19 години не впаде дощ то на 20 годину збираємось на набережній біля островка на озері.

Andrizzio:

--- Цитата: erazel від 03.06.2009, 17:43:52 --- Дописано : 03.06.2009, 17:57:42бачу на небі лиш високі хмари, так що якшо до 19 таки не впаде дощ то покочуся на набережну. Так що до зустрічі о 20 годині на набережній

--- End quote ---


я не вспів нині  :(

Anri1214:

--- Цитата: erazel від 03.06.2009, 17:43:52 ---Я хмар не боюсь, я дощу боюсь. А вітер і холод мені до одного місця. так що не путай.
Дописано : 03.06.2009, 17:57:42бачу на небі лиш високі хмари, так що якшо до 19 таки не впаде дощ то покочуся на набережну. Так що до зустрічі о 20 годині на набережній

--- End quote ---
Класно покаталися вдвох, так на замітку скажу що ми з тобою розвинули максимальну швидкість 66 км.год:)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version