Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (7/18) > >>

wuwuzange:

--- Цитата: Anri1214 від 02.06.2009, 16:16:07 ---...основна моя стихія це підйоми на шоссе, штурмувати якусь горку, атакувати на ній, відірватися там від всіх і "виграти" гонку.....

--- End quote ---

{тойшошенемаРомкасмайлик}, апхільщик в команді з"явився....  :o

rain:

--- Цитата: Anri1214 від 02.06.2009, 16:16:07 ---Ну да, так і є... Я люблю шоссе і швидкість, хоча як я вже говорив основна моя стихія це підйоми на шоссе, штурмувати якусь горку, атакувати на ній, відірватися там від всіх і "виграти" гонку, чи просто на нормальній швидкості і з заоволенням для себе виїхати певний підйом... Грубо кажучи це все щось схоже на горні етапи на Тур де Франс, Джіро д'Італії чи Вуельти. Правда на рівнині теж можу кусок видати...)))) :)

--- End quote ---
привіт усім!! а раніше він любив дивитися велогонки по телеку і розказувати мені хто є хто і як їздить.
минулої весни я і ще однин наш товариш практично заставили Anri1214 купити людський велосипед (потратити так би мовити на себе непогані гроші).
минулого року я передавав всі свої знання і вміння йому, возив його на колесі :),
ну а цього року він вже наїздив 1000 км і я за нього відчуваю гордість, оскільки він дуже дуже прибавив з минулого року.

можливо ви нас теж бачили разом, ми інколи їздимо , але дуже рідко, я ще не у формі після зими, але з нетерпінням чекаю погоди, щоб сісти в сідло.

коротко про себе: непоганий спрінтер, і в горах нормально відчуваюся, правда за зиму набрав аж 82 кг то треба скидати і тоді вже в гори. шатун в мене теж 48 а задня найменша 11, тому я теж гасаю по трасі "дай дорогу".
обовязково треба зустрітися

будемо раді з Anri1214 якщо приймете нас в свою компанію :)

Andrizzio:
та в нас є купа роверистів, просто всі окремо їздять, ше би була купа роверисток  ;D

rain:

--- Цитата: Andrizzio від 02.06.2009, 17:36:56 ---та в нас є купа роверистів, просто всі окремо їздять, ше би була купа роверисток  ;D

--- End quote ---

доречі. а ви на чому гасаєте? (шо за транспорт)?

Erazel I-st:
особисто я їзджу на
- в народі РМ, правда фотка стара, вилка щас там інша. Річ повільна і важка, правда наскільки важка настільки й всеядра. Не те що ям, бордюрів не замічаєш  :D, хоча про бордюри я загнув  :)
 та
- мій гібрид. Швидка і небезпечна штука. В кращі часи розгін з 0 до 40 за 5 секунд  ;D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version