Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (6/18) > >>

Anri1214:

--- Цитата: Andrizzio від 02.06.2009, 16:03:11 ---ггг, якор то шоб ти скоро не їхав  ;) :)

--- End quote ---
народ а з чого ви зробили висновок, що я скоро їзджу? :)

Erazel I-st:
А ніби ми тебе небачили. Ганяєш весь час по парках. Хоча ти таки правий, їздиш по парках ти без непотрібного екстриму, в міру швидко. Але все ж судяи по постах теда і Андріціо по дорогах ти таки ганяєш.

Andrizzio:

--- Цитата: Anri1214 від 02.06.2009, 16:08:28 ---народ а з чого ви зробили висновок, що я скоро їзджу? :)

--- End quote ---

всі хто тут не писав відмітили твою швидкість, я вчора тоже бачив як ти крутив напроти білого дому.

Ну, хіба для тебе то ше не скоро  :o  8) 
Дописано : 02.06.2009, 16:15:39
--- Цитата: wuwuzange від 02.06.2009, 13:07:01 ---супер! але пропоную краще в аеропорт, на злітну смугу!!!!!!  8)
там можна навіть всім одночасно їхати!  
                               o^-o                      o^-o        o^-o{Anri1214}                         o^-oo^-o {Erazel}                  o^-o              o^-o                             o^-o                                  o^-o                                                        o^-o{Bhagavan}
--- End quote ---


Еразел вже вирвався вперед

Anri1214:

--- Цитата: erazel від 02.06.2009, 16:11:31 ---А ніби ми тебе небачили. Ганяєш весь час по парках. Хоча ти таки правий, їздиш по парках ти без непотрібного екстриму, в міру швидко. Але все ж судяи по постах теда і Андріціо по дорогах ти таки ганяєш.

--- End quote ---
Ну да, так і є... Я люблю шоссе і швидкість, хоча як я вже говорив основна моя стихія це підйоми на шоссе, штурмувати якусь горку, атакувати на ній, відірватися там від всіх і "виграти" гонку, чи просто на нормальній швидкості і з заоволенням для себе виїхати певний підйом... Грубо кажучи це все щось схоже на горні етапи на Тур де Франс, Джіро д'Італії чи Вуельти. Правда на рівнині теж можу кусок видати...)))) :)

Andrizzio:

Дописано : [time]Tue Jun  2 16:21:25 2009[/time]
--- Цитата: Anri1214 від 02.06.2009, 16:16:07 --- основна моя стихія це підйоми на шоссе, штурмувати якусь горку, атакувати на ній, відірватися там від всіх і "виграти" гонку, чи просто на нормальній швидкості і з заоволенням для себе виїхати певний підйом... :)

--- End quote ---




Основна моя стихія - випити пиво на сотні після поїздок  ;D :D ;D :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version