Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (5/18) > >>

Andrizzio:
Як то не смішно, але я вчора тоже бачив то тєло  :D . Їхало досить скоро як для мене  :) . Треба його на хуі з ху запросити і без ровера, шоб вспіли роздивитися  ;D

ми йому в аеропорту якор задєлаєм і поїдем тоді  ;D ;)

Anri1214:

--- Цитата: Andrizzio від 02.06.2009, 15:52:14 ---Як то не смішно, але я вчора тоже бачив то тєло  :D . Їхало досить скоро як для мене. Треба його на хуі з ху запросити і без ровера, шоб вспіли роздивитися  ;D

ми йому в аеропорту якор задєлаєм і поїдем тоді  ;D ;)

--- End quote ---
Я впринципі то не дуже обідчивий, але може вже хватіт "тєлом називати"???
Дописано : 02.06.2009, 16:03:11
--- Цитата: Andrizzio від 02.06.2009, 15:52:14 ---Як то не смішно, але я вчора тоже бачив то тєло  :D . Їхало досить скоро як для мене  :) . Треба його на хуі з ху запросити і без ровера, шоб вспіли роздивитися  ;D

ми йому в аеропорту якор задєлаєм і поїдем тоді  ;D ;)

--- End quote ---
не можу зрозуміти цієї фрази: "...треба його на ху із ху запросити і без ровера, шоб вспіли роздивитися  ;D ми йому в аеропорту якор задєлаєм і поїдем тоді  ;D ;) "
що таке "ху із ху" і що таке "якор"???

Andrizzio:
не обіжайся , ми всі хороші і добрі, як кажем "тєло", то то поприколу і нічо в тому поганому нема. а тепер ти ідентифікований то вже будеш Анрі1214  :)


в нас є акція знайомства з новачками, яка називається цитатою відомого політичного діяча, з англійської Ху із ХУ, доречі я на ній ше не був  :)


ггг, якор то шоб ти скоро не їхав  ;) :)

skeleton13:

--- Цитата: Anri1214 від 02.06.2009, 15:58:54 ---що таке "ху із ху" і що таке "якор"???

--- End quote ---
ху із ху = who is who, в перекладі на укр мову означає "хто є хто"  ;Dвсе-таки не даремно тест з англ мови сьодня здавав  :D
а якор - то така здорова желізна фігня на кораблі, яку кидають на дно шоб корабель стояв на місці  :)

Erazel I-st:
Ху із Ху це "Who is who?". По нашому Хто є Хто. Просто Шприха розрослась і вже не всі знають один одного осбисто. Ось для цього і хочему цю зустріч провести, щоб познайомитися ближче.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version