Загальний > Забави роверові

Обговорення мінігонок і змагань

<< < (4/18) > >>

Erazel I-st:
Ну то ок, якщо в суботу буде сухо то покотимося

wuwuzange:
але ти на РМ!  ::)  :P

Anri1214:
Частенько люблю в ту сторону (Аеропорта) проїхати гоночку з роздільним стартом (раздєлку). Так от хочу поцікавитись, чи хтось теж їздить і які в нього результати, тому що результат свій знаю але не знаю на кого тягнутися чи рівнятися. В мене Від збаразького кольца до аеропорту получається середня швидкість 35 км.год. Це постійно кручу 48-16 (60-80 об.хв).
Може хтось їздив і щось підскаже???

skeleton13:

--- Цитата: Anri1214 від 02.06.2009, 15:10:21 ---В мене Від збаразького кольца до аеропорту получається середня швидкість 35 км.год. Це постійно кручу 48-16 (60-80 об.хв).

--- End quote ---
хм..класно...останній раз коли їздив тудою, то 27км вийшла середня... *dontknow* але то на передньому 44..а на задній хз..але думаю десь 13-14  :)тре ше буде порахувати :)от поставлю собі скоро 52 і можна буде тоді ганятись з кимось  8) :D

п.с. але тякшо їхати від збаразького повороту до аеропорта...там трохи спуск :)чи ні?...в мну тоже глазомір хреновий  *dontknow*

Erazel I-st:
Спуск, спуск. Там тебе самого тяне по дорозі.
 Вот нескажу скільки там у мене середня, бо не зауважував, да й всі гуртом їздимо то весь час приходиться тримати швидкість групи, ніхто не рве на макс. швидкості.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version