Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Флуд на тему звязку ФР і мужеложства

(1/4) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 01.06.2009, 11:33:57 ---Після того як я виграв "великі озера" ніхто нехоче змагатися, ітак результат відомий  8)  ;D

А якщо серйозно то ідея якихось змагань висить вже давно. Вот тільки ніяк не рішимо ДЕ. Бо то треба знайти трасу відповідну, розмітити її і т.д. А всім влом.

--- End quote ---

тут влом "ху із хто" організувати, а ви про гонки...


як трасси розмічають? я би попробував... є на алясці хороший лісочок... темні стежки, калабані-ями-кочки... спуски підйомчики, троха грунтовки.. спецефекти різні... яка має бути довжина? 3-4 км стане(можна кільцем)?  але блін там тіко дерева красити годен... все інше туристи вкрадуть....

wuwuzange:
на співучці траса (незнаю для чого і кого) фарбою по землі відмічена, асфальт і грунт. можна попробувати покатати, правда після вчора там вже певно нічо не залишилось...

а на алясці в якому саме ліску?  можна ціле місто включити, головне щоб переїзду через дорогу не було..  :)

teodor4ik:

--- Цитата: wuwuzange від 01.06.2009, 12:14:49 ---

а на алясці в якому саме ліску?
--- End quote ---

за подолянами... повір там дорог нема...

wuwuzange:

--- Цитата: teodor4ik від 01.06.2009, 12:27:56 ---за подолянами... повір там дорог нема...

--- End quote ---

повір, я знаю! там придурок на дьортовому мотоцику ганяє. може і не замітити нас! превірено на досвіді.

Erazel I-st:
О це добре, якраз хочу такий мотоцикл. Якщо він нас не замітить то можна збити його палкою с сідла. Хай думає що в гілку врізався. А поки буде очухувати то я собі той мотоцикл і заберу.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version