Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Erazel ВОЗМУЖАВ!

<< < (2/8) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 01.06.2009, 12:20:53 ---Тед не пали контору.  І не при спробі споїти а вже у мене в ліжку та й було то ще років так 7-8 назад  :D.

--- End quote ---
угу... вона ромколу в ліжку пила? :o


--- Цитата: erazel від 01.06.2009, 12:20:53 --- А возмужав я вчора бо поняв що дівчата менше 18 мене чогось вже не цікавлять

--- End quote ---
тепер руки качаєш на старших тьотках? :P :D


--- Цитата: erazel від 01.06.2009, 12:20:53 ---На свій ДН я раптово поняв що я вже добіса старий, 30 вже скоро буде.

--- End quote ---
кажу ж тобі... пора дорослішати... купи собі шоссера...

Erazel I-st:

--- Цитата: wuwuzange від 01.06.2009, 12:23:10 ---а Люся??? чи вона вже доросла? ;)

--- End quote ---
Вот тільки люську сюда приплітати нетреба  ;D. Її зараз Васька, на синьому треку 3900, охмуряє  :D
Дописано : 01.06.2009, 12:32:32
--- Цитата: teodor4ik від 01.06.2009, 12:27:01 ---угу... вона ромколу в ліжку пила? :o

--- End quote ---
Блін, дві бутилки ромколи 21 літній дівчині нічого зробити немали  :)

--- Цитата: teodor4ik від 01.06.2009, 12:27:01 ---тепер руки качаєш на старших тьотках? :P :D

--- End quote ---
Іди в сад. Просто вчора на співучці познайомився з симпатичною дівчиною, але поняв що то немоє і зліняв пояснивши тим що дружина вже дзвонить і дома чекає  ;D

--- Цитата: teodor4ik від 01.06.2009, 12:27:01 ---кажу ж тобі... пора дорослішати... купи собі шоссера...

--- End quote ---
А чим мій гібрид не шосер? Колеса тонкі, висока посадка, легкий відносно. Правда вон чогось баби не ведуться на нього, приходиться інколи на Рокмашині виїзджати.

wuwuzange:

--- Цитата: erazel від 01.06.2009, 12:29:35 ---..Просто вчора на співучці познайомився з симпатичною дівчиною, але поняв що то немоє і зліняв пояснивши тим що дружина вже дзвонить і дома чекає

--- End quote ---

я бачив! а може то шкіпер в тебе її відбив?  ;)   чи то не він з вами був?

Erazel I-st:
То я з ним. Він мені її і підігнав  ;). Просто думав "може то собі якусь випускницю "того"", але потім поняв що нетяне і все. Старію блін. ну і як і їй поясню що у мене на неї "не встав"?у дитини комплекси появиляться? Мол вона навіть незмогла зацікавити такого неперебірливого як я. Та вона тоді пару днів буде мучити себе всякими думками "що в ній нетак?" Вона ж привикла з однокласниками що їм покажи дівчину і вони х_єм стіну пробють щоб пробитися до неї, то вже з віком появляється така собі апатія і може бути просто НЕОХОТА. Ніби й гормони в голові бушують, а влом. Так як коли ти просинаєшся зранку і хочеш сильно їсти, а так влом топати по холодному коридору голим на кухню :-).
Так що дівчатам думаю небезпечно таке розказувати, одразу починають шукати причину в собі і вигадують собі кучу комплексів :-). Вони як граната з відірваною чекою, від кожного неправильного руху можуть взірватися
 От коли це все усвідомлюєш тоді й означає що прийшла зрілість  8)
 

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 01.06.2009, 12:29:35 --- А чим мій гібрид не шосер? Колеса тонкі, висока посадка, легкий відносно. Правда вон чогось баби не ведуться на нього, приходиться інколи на Рокмашині виїзджати.

--- End quote ---

для баб нехіло канає сузукі хаябуза(R1300), або хотяби ферарі...
Дописано : 01.06.2009, 12:46:15
--- Цитата: erazel від 01.06.2009, 12:41:54 ---То я з ним. Він мені її і підігнав  ;). Просто думав "може то собі якусь випускницю "того"", але потім поняв що нетяне і все. Старію блін. ну і як і їй поясню що у мене на неї "не встав"?у дитини комплекси появиляться? Мол вона навіть незмогла зацікавити такого неперебірливого як я. Та вона тоді пару днів буде мучити себе всякими думками "що в ній нетак?" Вона ж привикла з однокласниками що їм покажи дівчину і вони х_єм стіну пробють щоб пробитися до неї, то вже з віком появляється така собі апатія і може бути просто НЕОХОТА. Ніби й гормони в голові бушують, а влом. Так як коли ти просинаєшся зранку і хочеш сильно їсти, а так влом топати по холодному коридору голим на кухню :-).
Так що дівчатам думаю небезпечно таке розказувати, одразу починають шукати причину в собі і вигадують собі кучу комплексів :-). Вони як граната з відірваною чекою, від кожного неправильного руху можуть взірватися
 От коли це все усвідомлюєш тоді й означає що прийшла зрілість  8)

--- End quote ---

многа букав... завичай просто думають шо ти імпотент...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version