Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Erazel ВОЗМУЖАВ!

<< < (3/8) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 01.06.2009, 12:44:11 ---для баб нехіло канає сузукі хаябуза(R1300), або хотяби ферарі...

--- End quote ---
Ну нах ту хаябузу. Коли вона заводиться у всіх сусідів вікна трясуться. Чую скоро вже косо дивитися будуть.
Дописано : 01.06.2009, 12:50:44
--- Цитата: teodor4ik від 01.06.2009, 12:44:11 ---завичай просто думають шо ти імпотент...

--- End quote ---
Нє, то не про мене. По мені одразу видно що не імпотент  8), я для того весь час щось довге в кишені ношу передній  :). При "близьких" танцях сильно піднімає твою репутацію  :)

teodor4ik:
я і не казав шо то про тебе.. ти так не то шо репутацію... ти так саму дівчину підняти можеш... ;D ... я про образ мислення і женску логіку...

werty:

--- Цитувати ---Просто вчора на співучці познайомився з симпатичною дівчиною, але поняв що то немоє і зліняв пояснивши тим що дружина вже дзвонить і дома чекає
--- End quote ---

хоть красива була??? а чото я неповірю :) якщо красива і вуйко злиняв!!!!!!) корона фраза  
--- Цитувати ---поняв що то немоє і зліняв
--- End quote ---

непереживай вуйко знімлять мені гісп уже скоро і знайдемо тобі симпатичну пасію, яка буде твоя :-* женитись тобі уже пора, а то уже 30 на носі пора-пора, напевне  мама уже внуків бавати хоче)

teodor4ik:

--- Цитата: werty від 01.06.2009, 13:03:51 ---напевне  мама уже внуків бавати хоче)

--- End quote ---

моя не хтіла... бо тож статус "бабця"... і прощай молодість.... вимагає в малої називати її не баба, а свєта... тіпо вот прабабця то баба, а я так, збоку...

Erazel I-st:
Та то скоріше тато в тебе так настояв. Бо те що ти дід це ще нічого, а вот те що ти спиш з бабцьою то круто настрій портить  ;D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version