Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

шприхаль проти ДАЇ...

<< < (3/3)

Dreamland:

--- Цитата: wuwuzange від 26.05.2009, 09:14:49 ---до сраки тарнавського, по дорозі не їду. там пішохідна доріжка класна, або дх спуск до гаражів! і взагалі стараюся більше тротуарами катати, так безпечніше...

--- End quote ---
рух по пішоходний доріжках і тротуарах дозволено лише дітям до 7 років...
імхо - нелюблю коли по тротуарі пруться велосипедисти, ще й на швидкості - навчіться елементраних правил.

wuwuzange:

--- Цитата: Dreamland від 26.05.2009, 10:01:25 ---рух по пішоходний доріжках і тротуарах дозволено лише дітям до 7 років...
імхо - нелюблю коли по тротуарі пруться велосипедисти, ще й на швидкості - навчіться елементраних правил.

--- End quote ---

"елементарними правилами" на дорогах не враховані грьобані водії таксі і маршруток + ще багато рахітів дорожнього руху які не вміють їздити, так звані фрірайдери!
тому краще пертися по тротуарі ніж тебе хтось "пропре" по асфальту.  :roverbike:

п.с. Дрім, тобі як нікому іншому це знати(випадок з сімкою).... :(

teodor4ik:
але як ріальне ссикотно коли ти йдеш-втикаєш, а зза плеча 2колесна торпеда 35-40 км/год пролітає...

а спор по ходу нв про шо... ровер має їхати по велодоріжці... бо на тротуарі він транспорт, а на дорозі пішоход з залізякою між ногами... як то кажуть "жопа їде ноги йдуть"... але 1 біда, я знаю тіко 1 велодоріжку по дорозі на аеропорт.. да і пороби по тернополю дорожки... 10000% шо по ним будуть лазяти бабки 80+ махати вслід тобі костилями шо їх вітром здуває. і по любому вони стануть улюбленим паркінгом для тих шо з номерамии "0001" "7777" "0110" "9999"

helga lemberg:
Бабки і номери то цікаво, тре спробувати хоч одну доріжку аби перевірити :),
зараз є багато місць в Тернополі, де будуть ремонтувати дороги і так на око є можливіть
для велодоріжок, але тут я так розумію тре бааагато документації, якої нема.
Та й бажання до того хоч трохи.. :(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version