Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

шприхаль проти ДАЇ...

(1/3) > >>

teodor4ik:
хто там писав шо нами ДАЇ не цікавиться? ви просто не вмієте привернути їх увагу  ;D

расказ товариша, який сьоня взяв мого ровера переїхатись на дружбу...

"Вобщем лечу я собі з тролейбусної попри танка по зустрічній, нікому не мішаю 8)... а світлофор як на зло на червене перемкнувся, але я бачу шо вписуюсь, то ще газку піддав, а на кільці той п****рас палкою маше і кричить "ану стій б*я!!!" */\* я каже не дурний ставати... ше притопив, а шоб не подумав шо я його не замітив, то через спину фака йому показав. :P.. все б нічо але чую зозаду шось завило. Оглянувся... Точно, екіпаж вже в машині і вже їдуть... ну я зайняв свою полосу, ту шо між двома смужками посередині і ломанув шо дикий вепр(добре шо з горки було)...  Спас гідропарк, я там манівцями, дорожками, вибрався біля орнави, там дворіками до музею, ну і зрештою доїхав..."

бл**ь добре шо я йому ше шльома свого не дав, бо певно вже всі менти міста мене би такого шукали на червеному ровері і в сірому шльомі...
я похрду прозріваю з расказа, а він тішиться... наіпав мол мусоров...

Віталько:
Я проскакую на червоне лише коли це перехід через одинарну дорогу (типу ніяких перехресть), а посеред дороги їхати то вже тре зовсім клепки не мати...
Дописано : 25.05.2009, 22:58:51А де там світлофор?

teodor4ik:

--- Цитата: Віталько від 25.05.2009, 22:58:03 ---а посеред дороги їхати то вже тре зовсім клепки не мати...

--- End quote ---
а хто казав шо вона в нього є?

--- Цитата: Віталько від 25.05.2009, 22:58:03 ---А де там світлофор?

--- End quote ---
зверху..

Yanek:

--- Цитата: Віталько від 25.05.2009, 22:58:03 ---Я проскакую на червоне лише коли це перехід через одинарну дорогу (типу ніяких перехресть

--- End quote ---
Аналогічно!
а я ще люблю пішоходів пропускати, пригальмовуючи. Вони так тоді здивовано дивляться і мило посміхаються..аж приємно стає!

Dreamland:
самі ж винуваті в тому шо робите!!! то потім не нарікайте...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version