Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

ABS до ровера...

<< < (2/3) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: skaz від 20.05.2009, 11:54:08 ---просто тре мати чуття в руках - а на бруківці то особливо

--- End quote ---

чуття, то добре, але коли в 2х метрах від тебе тормозить машина... то шото стає зовсім не до чуття...

Andy:
А на тролейбусах не просто так пишуть "Дотримуйся дистанції"... Учітє матчасть :)

teodor4ik:

--- Цитата: Andy від 20.05.2009, 15:09:13 ---А на тролейбусах не просто так пишуть "Дотримуйся дистанції"... Учітє матчасть :)

--- End quote ---

яка нахфік дистанція в 8.50 під мостом біля 6-го... якшо я буду чекати розриву потоку на дистанцію якраз в 10.00 проїду його... повторю мова йде про то шо там тра вклинюватись в потік... а не про то шо просто от скуки висіти на бампері... і до речі мене як поміху справа сугубо теоретично мали би пропускати, але шото ніразу ніхто по добрій волі не догадався...

З.І. права маю ABC і не повіриш... НА РОВЕР!!! 

З.З.І. хтось ше має права на водіння ровера?... а треба!!! по правилам дорожнього руху роверист має мати при собі права, док. з чеком на ровер і мед.карту (група крові, алергії, вір.інфекції, протипоказання і т.д.)... але правда взмахати за то шо того всього нема ніхто не може....

Andy:


Я щось подумав, що йде мова про спуск по Збаразькій по бруківці...

На рахунок АБС - в мене полусліки набагато швидше зупиняють без блокування, ніж "зубата" :)

teodor4ik:

--- Цитата: Andy від 20.05.2009, 17:16:02 ---

Я щось подумав, що йде мова про спуск по Збаразькій по бруківці...

На рахунок АБС - в мене полусліки набагато швидше зупиняють без блокування, ніж "зубата" :)

--- End quote ---

в мене тож сліки... на бруківці не помагає...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version