Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Новий велосайт Тернополя

<< < (3/5) > >>

veloter:
якщо сьогодні ввечері в когось сайт не грузився, то це були проблеми сервера укоза. не маєм ше спонсорів, щоб на платний сервак кинути.а щодо того, що ми назвалися першими, то це просто автор ідеї нашого сайту не знав, що вже існує сайт Шприхи. йому було відомо тільки про форум. Щодо наповнення, то там його більш ніж достатньо, як на перший час. І як каже bhagavan

--- Цитата: bhagavan від 06.05.2009, 22:53:17 ---Хлопаки не сваріться :)
Кожен має право на свій сайт. А чи буде той сайт жити чи нє - залежить від нас з вами - тих, хто шось вкладає, а не лише хоче отримати ;)

--- End quote ---

Залишайте свої коменти і зауваження про сайт, буде враховуватись все.

wuwuzange:
добре, що є ще один вело-сайт Тернополя - буде конкуренція, а значить буде прогрес!  :)
тільки на рахунок того що  "перший".... >:D   він такий перший, як я перший тут на шприсі  :D
крім  шприхи ще в тріальщиків є cwbikers, то вже виходить третій, то як мінімум....   ::)

Erazel I-st:

--- Цитата: wuwuzange від 06.05.2009, 23:43:02 ---тільки на рахунок того що  "перший".... >:D   він такий перший, як я перший тут на шприсі  :D
крім  шприхи ще в тріальщиків є cwbikers, то вже виходить третій, то як мінімум....   ::)

--- End quote ---
Та пофіг перший чи не перший.Головне що, як кажуть москалі, "ф десятке"

veloter:
на даний момент, до матеріалів мають доступ лише зареєстровані користувачі. все через глюки на сервері укоза. вибачте за незручності, ми працюємо над вирішенням цієї проблеми. а на рахунок cwbikers, то на мою особисту думку він закинутий м*яко кажучи, прохання тріалістів не ображатись

Erazel I-st:
"Вхід адміністраторів"
тільки адміни а не зарегані. Бо я зареєстрований але не пускає всеодно.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version