Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Вело-карнавал

<< < (2/4) > >>

Erazel I-st:
 :D :D :D :D :D :D :D
 тед, ти кращий. По тобі явно або курси акторського мистецтва або псіхушка плаче.
 В твоєму тому прикиді є краща ідея. Велосипед і акваланг кидаємо вводу, але треба так щоб мало хто бачив. Потім за деякий час ти йдеш на пляжі "типу купатися". Ниряєш вводу. Під водою переодіваєшся в те все, бляго балон з киснем є. І так неспіша  в тому прикиді виїзджаєш з води. Ото я б хотів вираз лиця пляжників тоді подивитися.

wuwuzange:

--- Цитата: teodor4ik від 29.04.2009, 17:44:49 ---а вот тут ти помиляєшся.... я не маю... точніше маю шлюбний, але давно в нього не влізаю... 93 кіло проти тодішніх 78...

доречі хтото мене питав як я в банк на ровері їжжу? запідозривши шо в костюмі...

а взагалі можна в плавках, ластах і масках з трубками, я можу взяти акваланг... але то стрьомно - там 150атм, а як гепнешся... і водорослями обмотати всіх і всьо... особливо тщательно замаскувати плавки  ;D, і вирулити в центр з боку озера... можна змайструвати з 1.5 пляшки капальницю, шоб вода з ровера напастой лилась...

продовжити можна розклавши покривала на площі де демонстративно загаряти, правда налом шо пива тоді брати не варто, але можна поміняти тару шоб не палитись... і полюбе нада вила(трьохзубі) для старшого (нептуна)... але правда бажано домовитись наперед з міліцією і лікарями... шоб не реагували на виклики...

--- End quote ---
я про таке мову вів! думав шо ти торговий!  ;D
то тобі 29 років  і 93 кг важиш???   :o
скажу чесно по твоїх постах я думав що тобі десь 14.....  ти таке "мелеш"....  :-\

Erazel I-st:
Ой, ще один "нефлудер" обізвався  :D . Просто Теда останні років 10 так шторить. Він флудер що по жизні що по форумах  ;D. В общім ВЗАГАЛІ НЕАДЕКВАТНА ОСОБА, але притому як людина - один позитив  ;). І якраз на всякі такі "шалості" завжди готовий.

wuwuzange:

--- Цитата: erazel від 29.04.2009, 17:54:57 ---Ой, ще один "нефлудер" обізвався 

--- End quote ---

ха! порівняй кількість написаних мною повідомлень і свої....    ::)

Erazel I-st:
А ти порівняй дати реєстрації  ;)  ;D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version