Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

хтось пробівав вирізати пласмаску на передню зірку?

<< < (2/8) > >>

Erazel I-st:
Тед, проблема в тому що "захист" має бути на деякій відстані від зірки, щоб не мішав ланцюгу, а лист ПВХ чи Полікарбонату плоский. Тому одразу зроби собі 5 кілець товщиною десь в 1.5 см, щоб попідставляти під захист в місцях прикрчування.
 Робити можна з чого завгодно(в розумних межах) так як навантажень на нього нема. У мене на Спрінті взагалі з мягкої прозорої пластмаси.
 Надумаєш таки робити то ще мені зробиш, а то у мене вічно штани затягує в передні зірки, якщо забути стянути їх стропами.

Dreamland:

--- Цитата: erazel від 23.04.2009, 09:28:56 ---а то у мене вічно штани затягує в передні зірки, якщо забути стянути їх стропами.

--- End quote ---
використовуй підтяжки - але моцні - тоді швидже зірки вгнуться ніж штани затягнуть...

Erazel I-st:
Ніхера непоняв. Дрім, виражайся точніше.

Dreamland:
але є ще одна проблема - потрібно мати хребет чугунний - бо зірки можуть так замотати штанку шо підтяжки складуть тебе гармошкою - а так хребет переможе зірки.

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 23.04.2009, 09:28:56 ---Тед, проблема в тому що "захист" має бути на деякій відстані від зірки, щоб не мішав ланцюгу, а лист ПВХ чи Полікарбонату плоский. Тому одразу зроби собі 5 кілець товщиною десь в 1.5 см, щоб попідставляти під захист в місцях прикрчування.

--- End quote ---
ти читати вмієш?

--- Цитувати ---там де болти мають бути підклеїти ще знизу кільця з того ж акрілу щоб відірвати його троха від зірок
--- End quote ---

а взагалі то я якраз над мягкою плсмасою думав.... але тут тоже бок є... якшо правильно порахувати то можна цим же девайсом вберегти ланцюх від зльоту назовні... а мягкий пластик відігнеться і вклинить його... тому краще просто за раз зробити штук 5-6 однакових і хай розбиваються на здоровя...

о!!!! ідея... а можна його робити не круглим, а як зірка, і єслі шо мати аварійну зірку на 54-56 зубів для лосей...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version