ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Шедевр на 20"

(1/1)

MTU:
Вирішив видозмінити або поєднати раму 26" із колесами 20". Причиною цьому послужило те що зараз їжджу на електровелосипеді 26". Рама не амортизує тому проїхавши за день по вул. Глибока і вул. Гайова після моста у бік об'їзної. Спина та інші частини тіла дають про себе знати. 
Розпочинаю проєкт. Тому є деякі стартові фото і відео. Заднє буде мотор колесо. Зараз стоїть проблема із підйомом рами. Педаль у нижньому положенні 25 мм від поверхні на якій стоїть велосипед.

Стечкин:
раджу почитати - http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=2705&t=438144

в мене є кілька різних колес на 20", нові камери і  покришки до них і йа зацікавлений то все продати

MTU:
Дякую за посилання! Я цього "Всепогодній, тактичний "Аист-М" не бачив.
У мене початково був такий стартовий велосипед. Єдине що мені не подобається відсутність амортизації. З переднім приводом колесо завжди підплигує. Я зараз їжджу на передньому приводі. Тому знаю як воно поводиться на нерівній поверхні.
Я вже майже переробив амортизаційну вилку 26" під колесо 20", тільки залишився токар який мав мені проточити трубу щоб я міг подовжити кермовий шток на 40 мм.
А ця рама просто підвернулася під руки і я бігом її серед ночі взув у 20". Мотор колесо сфотографую пізніше.  Руль вже поставив від "Аист чи Десна"
На рамі від Лелеки я зроблю електро для дружини.

Erazel I-st:
Але нагрома брати 20 колеса? Це ж незручно. Тоді вже й раму брати під 20 колеса варто. або хоча б 24.
О, шуками Dahon, Bromton. те що тобі треба.

MTU:
Потрібно колесо 24" переднє для проби. Хочу глянути який вигляд матиме велосипед.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version