Мандрівки > Заплановані

Реєстрація учасників на "Петриків кросс-кантрі - 2017!"

<< < (2/4) > >>

Віталька:
Волинець Віталій 1984 Тернопіль МТВ 29 SCOTT
Еліта

anticvariat:
Бучок Віталій / 1981 / Тернопіль /МТВ 26 / WINNER аматори

не планується гонка приблизно на 40-60хв? наприклад 5-10 кругів? бо 10км для велосипеда це дуже мало :laugh: тільки розїхався і вже фініш  :'(

Horsbor:
Дмитрик Орест / 1992 / Тернопіль /  гібрид 28 / Comanche / аматори

Andre:
Дзюбак Андрій / 1985 / Тернопіль / МТБ 26 / Duncon / аматори

я також за більшу кількість кругів,
--- Цитата: anticvariat від 21.06.2017, 20:15:15 ---... бо 10км для велосипеда це дуже мало...

--- End quote ---
там навіть не 10 а 5 км. два кола по 2,5км. ще я не розумію для чого ділити на еліту і аматорів, якщо по суті це одне і те саме (всі зареєстровані старші 18). на деяких змаганнях в еліту входять люди, які вже займали призові місця в минулих змаганнях і в них трохи інші умови ніж в аматорів (більший кілометраж).

Ruslan 75:

--- Цитата: Andre від 24.06.2017, 00:44:56 ---Дзюбак Андрій / 1985 / Тернопіль / МТБ 26 / Duncon / аматори

я також за більшу кількість кругів,  там навіть не 10 а 5 км. два кола по 2,5км. ще я не розумію для чого ділити на еліту і аматорів, якщо по суті це одне і те саме (всі зареєстровані старші 18). на деяких змаганнях в еліту входять люди, які вже займали призові місця в минулих змаганнях і в них трохи інші умови ніж в аматорів (більший кілометраж).

--- End quote ---

...можна...але якось в останній момент змінювати правила не зовсім правильно чи що...
хоча якщо всі погодяться то можна 4 кола і одночасний старт заїзду з 10 чоловік і одразу видно хто 1,2,3...
цей варіант мені подобається....
...категорія Еліта і Аматори будуть окремо!....
 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version