Загальний > Оголошення

Патрульні почали штрафувати велосипедистів

<< < (5/5)

Стечкин:
відеореєстратор маєш? віддай запис в поліцию

Стечкин:

--- Цитата: Ruslan 75 від 03.08.2017, 17:37:16 ---Олексій, що ти свого ВелоСоплеменніка вже одразу здаєш))))))))))))) :nono: :nono: :nono: :nono:

якщо тисячі автомобілістів нас підрізають - не дають дорогу - і просто нас мають другим сортом то нічого - а якщо один наш товариш порушив то одразу треба його здати)))))))))) велотрибунал вже народ хоче))) казнь)))))

от я часто їзджу на дальні маршрути - то там не завжди всі коректні....то що робити.....

хоча я автора розумію) сам іноді бачу неподобство))) А от Стєчкіна нЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ))))))))))))))) своїх хоче здавати(((

--- End quote ---


1. мудаки які порушують правила руху мені навіть близько не є "СВОЇМИ", незалежно на чому воно їздить.
1.1. таких своїх треба здавати в поліцию - закон для всіх один. не хочеш нормально себе поводити - треба наказати
1.2. по можливості видавати ліки від дурості, шо називаються піздюлями
2. такого недоумка мені не шкода: загине - чистіше буде, а чому має потерпати ні в чому не винний водій авто, якому той довбень під колеса заїхав?
3. мені аж ніяк не подобається шо через таких підорасів - не в традиційному, а в поганому смислі того слова - всіх велосипедистів вважають недоумками

switch:
млін, мужики, а то що я теж на велосипеді катаю - то не в щот? :)
те, що він там мене підрізав типу - то конечно, якщо би я не встиг зреагувати, була б для мене проблема, бо реєстратора я таки не маю.
але я то мав би головняк, а в чувака був би зімятий вел і обдерті кінцівки. в кращому випадку.

switch:

--- Цитата: Erazel I-st від 03.08.2017, 14:22:46 ---Ну так треба було гавкнути йому, щоб думав що робить.

--- End quote ---
ти знаєш, я якось навіть не встиг психанути.
по-перше з дитиною їхав, по-друге водійська братія регулярно щось чудить на дорогах - якби на всіх гавкав - рідну мову б забув певно :)

Стечкин:
а  йа шо кажу:
якщо закон забороняє давити таких гандонів і навіть просто бити їх теж не можна - нехай поліция з ними розбирається, а то ті дармоїди ні хєра не роблять, тілько на нових машинах катаються з включеними блималками

ізю не слухай, ібо:
1. воно дурне
2. радить таке, що сам ніколи робити не буде, тому що зассить
3. не уподобляйся бидлу. щоб покарати бидло, треба бути людиною - ввічливо себе поводити і не гавкати, як придурок - це нічого не дасть. треба зробити шоб той мудак дуже-дуже боявся наступного разу так їздити

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version