Мандрівки > Звіти

Велознайомство з Турцією 2016

<< < (2/2)

sergyjko:
а рік 2016 чи 2017?

Стечкин:
йа таки лишу особистий коментар
імхо та вся подорож до Туреччини починалася з того шо йа намагався вболтати авдєєва(аванара) літом минулого-2016-року катнути в Париж.
в мене досить проста мотивація - прогресующе захворювання мозку, 2 група інвалідності і треба встигнути, доки остаточно не перетворився в овоч. хто мене бачив останнім часом можуть підтвердити шо на поточний момент йа по вулиці ледь хожу.
авдєєв від парижу відмовився і запропонував туреччіну, бо йому по часі не виходить. на тому і домовилися.
минулого року йа ще був більш-менш, не міг лише іздити в темряві - не тримав рівновагу.
але авдєєв собі вирішив, шо нахєр тре з інвалідом мати справу і за три дні до виліту з України порадував мене шо в нього з ющенко квитки на літак куплені, а ти, зайка, біжи вже купуй, може встигнеш...
звичайно, шо бажання де-небудь подорожувати з подібною публікою в мене відпало
 
радив би авдєєву передивитися фільм "Брат-2"

Ruslan 75:
Олексій, тобі скоріше за все потрібно легенькі відпочинкові маршрути, оздоровчі чи як хочеш назви.
Поїздка в Париж це близко 2000 км.....це інакша філософія поїздки ніж круг озера Тернопільського....
Зрештою це інші фізичні навантаження...
Аванару не треба фільмів дивитися, про нього самого можна і його подорожі можна зняти фільм.
Стєчкін) Шприха тебе любить, але поїздка на 2000 км в Париж чи Турцію це інше)
Ти б ще написав - я подав заявку на Тур де Франс і вони мене не взяли - дивно я ж такий хороший чому вони відмовились.
Твої рекомендації щодо подорожі є дуже слушні і цікаві, так шо ти Лучший, непереживай!)

Стечкин:
йа сі дюже вибачєм...
хтів був написати "мені індиферентно...", але таки злякав, шо не зрозуміють (

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version