EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (18/41) > >>

spirit:
шановні, бачу від толерантності вас аж розпирає
Андрійцьо, дуже ціную твою турботу, але ти не докнця розумієш всю філосфію. Якшо ставитись до того самого розчищання траси від снігу як до примусової, тяжкої роботи, тоді так, я би прислухався до тебе і сидів би вдома чекав поки сонце саме все зробить, особисто я дивлюсь на це як на приємне проводження часу з друзями на свіжому повітрі, а трохи фізичної праці ше нікому не помішало, ніхто ніколи не бив в шию і не казав роби те чи інше, працюєш допоки вважаєш за потрібне. Навіть якби я з певністю знав шо зніг зійде через день, а мав можливість поїхати сьогодні, то поїхав би, помахав лопатою, і покатав би на день раніше. А на рахунок їзди по болоті ти не в темі ніразу.

Andrizzio:

--- Цитата: spirit від 21.03.2010, 00:30:35 ---шановні, бачу від толерантності вас аж розпирає
Андрійцьо, дуже ціную твою турботу, але ти не докнця розумієш всю філосфію. Якшо ставитись до того самого розчищання траси від снігу як до примусової, тяжкої роботи, тоді так, я би прислухався до тебе і сидів би вдома чекав поки сонце саме все зробить, особисто я дивлюсь на це як на приємне проводження часу з друзями на свіжому повітрі, а трохи фізичної праці ше нікому не помішало, ніхто ніколи не бив в шию і не казав роби те чи інше, працюєш допоки вважаєш за потрібне. Навіть якби я з певністю знав шо зніг зійде через день, а мав можливість поїхати сьогодні, то поїхав би, помахав лопатою, і покатав би на день раніше. А на рахунок їзди по болоті ти не в темі ніразу.

--- End quote ---

якшо хтось хоче трохи порозминатися і дуже хоче покидати мокрий сніг і зразу намочити ноги, то вперед. Я більше не збираюся на ту тему говорити  :P.

по болоті (як то є на змаганнях часто) я ні разу не їздив, тре буде попробувати колись  :)

teodor4ik:

--- Цитата: Andrizzio від 21.03.2010, 11:10:18 ---по болоті я ні разу не їздив, тре буде попробувати колись  :)

--- End quote ---

ти спочатку навчись на бардюри застрибувати... :P

Cyrax:

--- Цитата: teodor4ik від 22.03.2010, 13:40:13 ---ти спочатку навчись на бардюри застрибувати... :P

--- End quote ---

Тру ФР-іпошер на бордюри не вистрибує, він їх "глотає" :D

ROLLIN:
 Не повірити я бачив вживу як він це робить-трюк ноу Бан! :P
Зато коли Андрійцьо їхав зі сходів біля Готелю Тернопіль.. всьо Мясо так тряслось на ньому,а ровер
Думав : скоріше б то рівний асфальт. Зато накормив Ароматизатори :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version