EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (16/41) > >>

Вован:

--- Цитата: Andrizzio від 20.03.2010, 09:38:38 ---я тоже був  :D :D,  як взнав шо вони відкидали. Повна відсутність здорового глузду - хто не згоден то можете ше нафлудити тут. Таке можна було зимою робити шоб катнути, а тут за 10 днів весь сніг сам зійде, а траса від того скоріше не підсохне ніяк.

--- End quote ---
От їдьте, і подивіться, чи САМЕ на трасі сніг зійде за 10 днів!!!!!!!!!!!!! І ще ж стільки буде сохнути!!! Це вам не 5 см. снігу що за 1 день може зійти, і ще за 3 дня повністю підсохнути.

ROLLIN:
 Nb ?Fylhsqwmj Ggw zrbq Fcbnhzr!   КУпИВ підвіс відчув себе прорайдером??  ну тоді катай по Асфальту на своїй сосіці а про слово фрірайд навіть не згадуй ,бо в твоїх словах воно смішно звучить. Як ти кажеш шо тикатаєш фрірайд - :Dтеж поставлю такий смайл. Їздити по сходинках  іробити трюк Ноу банік на бардюр -то не є Фррірайд.

 Якшо ти вчомусь не шариш то нетреба  цього показувати привселюдно викладаючи це на форум. Розчистивши трасу сніг одразу почав танути і  утворюватись калабаньки. До твого відома траса після Дощу сохне 4-5 днів мін, а врахуй сніг і лід під нею +4-5 днів!.Підрахуй!


 

Cyrax:
Та ніхрена там не підсохне, навіть якщо ви розчистите трасу. Ви котєлками своїми подумайте "прорайдери". Траса побудавана на схилі, і вся тала вода із пагорбів буде стікати на трасу і по ній уже до низу. Єдиний проміжок який буде найсухіший -це район контри - "сіськи", там найшвидше підсохне і розчистка може і пришвидшить висохання. А в долині навіть не старайтесь, всерівно багно там буде ще довго...  8)

Вован:
Ну так, в низу ще довго буде мокро, але зверху де контри  можна розчистити. Бо прийдеться дійсно чекати біля місяця часу(((((( Зима і так затягнулася не на шутку.  :(

Andrizzio:

--- Цитата: ROLLIN від 20.03.2010, 10:10:18 --- Nb ?Fylhsqwmj Ggw zrbq Fcbnhzr!   КУпИВ підвіс відчув себе прорайдером??  ну тоді катай по Асфальту на своїй сосіці а про слово фрірайд навіть не згадуй ,бо в твоїх словах воно смішно звучить. Як ти кажеш шо тикатаєш фрірайд - :Dтеж поставлю такий смайл. Їздити по сходинках  іробити трюк Ноу банік на бардюр -то не є Фррірайд.

 Якшо ти вчомусь не шариш то нетреба  цього показувати привселюдно викладаючи це на форум. Розчистивши трасу сніг одразу почав танути і  утворюватись калабаньки. До твого відома траса після Дощу сохне 4-5 днів мін, а врахуй сніг і лід під нею +4-5 днів!.Підрахуй!


--- End quote ---

ну ти і серанув  :D . якшо чесно то я і на бардюр не вмію  :D , але то не мішає мені починати катати. А про сніг я просто намагаюся дати РОЗУМНУ пораду, але то таке...

Мене тоже в лісі не побачите поки там буде мокро  *No*  :(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version