EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (15/41) > >>

Cyrax:

--- Цитата: Erazel I-st від 19.03.2010, 22:41:55 ---Та які можуть бути побажання - СТОЛИ ДАВАЙТЕ.
--- End quote ---
Запхай собі ті столи в одне глибоке і темне місце. Траса настільки лайтова, шо малишня на базарних байках там рубає м'ясо, а такий пень як ти -, ше досі боїться "сіськи" перестрибнути. :nono:

А на рахунок розчистки..., то короче, поки там все не всмокчеться  і не позастигає багно- ноги там моєї не буде. :fuck:

ROLLIN:
 Читаю це все і Хочеться написати ну тоді : -сосіть *****! ,але не буду такого писати.

а на рах. столів Вали на криву і роби Столи якшо шось тре звертайся) , а сіськи то сам прікол в тому шо їх проїхати можна без стрибання,тіки тре Жопу від сідла відривати трохи і Шорти не такі оптальонні вдівати,як ти любиш-я розумію шо втебе гарні ноги  ..    в мене теж дешо гарне є але я його ношу в Трусах...)

spirit:
я в ахуї...
 Столи. На разі з тих хто будує трасу в столах зацікавлений тільки ти, компроміс можливий тільки треба спочатку все узгодити. Коли ти ті палки накидав то я подумав шо то гімнярі, бо вони там завжди тусять і довго не думаючи порозкидав їх, тож це ше одна причина через яку треба узгоджувати будь які нові постройки на трасі, всі не санкціоновані дії будуть розцінюватись як акти вандалізму.
 Андрійцьо, на трасі снігу по коліна, діло твоє, катайся по парку на своєму підвісі, ми не плануєм чекати травня шоб сніг розтанув.
 Славко, хотів би я чогось від тебе особисто то написав би тобі в аську, всі давно знають яки ти ніжний і шо допоки не буде +20 і травичка не буде зелена і сухенька тебе в лісі ніхто не замітить. Ти би менше базарив прорайдер, Сергій зробив більше за тебе, я швидше йому допоможу стіл зробити ніж тобі трамплін.
 Будьте нормальні, йолки палки, шо школніки якісь, хто піде на зустріч нам отриммає відповідне ставлення в замін.
 Більше не буду заходити на цей форум зранку і псувати нерви і настрій на початку дня.

Erazel I-st:
Та я  й не прошу щоб ви робили столи. Просто іншим не мішайте їх робити. А за "криву" я ітак візьмуся, сам чи з кимось  8) . Перекрию пару столів і позасипаю непотрібні ями. Просто треба дочекатися поки сніг зійде.
Дописано : [time]20.Бер.2010, 08:38:14[/time]
--- Цитата: Cyrax від 20.03.2010, 00:11:45 ---Запхай собі ті столи в одне глибоке і темне місце. Траса настільки лайтова, шо малишня на базарних байках там рубає м'ясо, а такий пень як ти -, ше досі боїться "сіськи" перестрибнути. :nono:

--- End quote ---
Ну нелюблю я стрибати, що поробиш. Я їздити люблю  :). Максимум це 20-30 см в висоту. Бо в повітрі мене хилить вічно в сторони або кидає на приземленні. Та й реакція у мене повільна - великих швидкостей не набереш, відповідно перескакувати всякі "сіськи" і т.д. не получається. Тому й стараюсь робити елементи "їздабельні" а не пригательні.
 А от чого ти так нелюбиш їздити ще треба вияснити. Я он на твоїй "жабі" спокійно проїхав всі контри, і навіть "стіральну доску" пройшов без найменшої задоринки - гладко і плавно. Так що не треба втирати що тебе сильно трясе - ногами вчись працювати  8)
Дописано : [time]20.Бер.2010, 08:44:59[/time]
--- Цитата: ROLLIN від 20.03.2010, 00:44:16 --- Читаю це все і Хочеться написати ну тоді : -сосіть *****! ,але не буду такого писати.

 а сіськи то сам прікол в тому шо їх проїхати можна без стрибання,тіки тре Жопу від сідла відривати трохи

--- End quote ---
Це було раніше, поки ви приземку не принесли ближче - бо ніхто не долітав. Тоді можна було з вильота легенько зіскочити і приземку переїхати. Тепер ж одразу носом зариваєшся в приземку. То як їх можна переїхати?
Дописано : 20.03.2010, 08:46:35Хістаті, треба буде випробувати СуперТ на стіральні досці  :). Авось вообще пролечу нічого незамітивши  :).

Andrizzio:

--- Цитата: spirit від 20.03.2010, 07:55:18 ---я в ахуї...

--- End quote ---

я тоже був  :D :D,  як взнав шо вони відкидали. Повна відсутність здорового глузду - хто не згоден то можете ше нафлудити тут. Таке можна було зимою робити шоб катнути, а тут за 10 днів весь сніг сам зійде, а траса від того скоріше не підсохне ніяк.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version