EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (14/41) > >>

ROLLIN:
і то правда))  чекаєм весни)
Дописано : [time]08.Бер.2010, 09:26:47[/time]ttp://ideax-nescafe.com.ua/ideas/4135?page=2 голосуй за скейт парк в Тернополі (реєстр. хв. часу)
Дописано : 08.03.2010, 17:53:49http://www.youtube.com/watch?v=v3nkzjACUG4&feature=fvw криву -треба зробити от таку орієнтовно)

або ще гляньте 10 дізордер ,де катає Мккол ,там є такі теми зі столами.

spirit:
в балаклаву ніхто не хо?
http://fraction.com.ua/event/1
ми з Валіком їдем, пишіть якшо хтось хоче приєднатись

spirit:
 Дочекались- запахла вєсной
 Як всі вже напевно замітили весна потрохи бере гору і ми маємо надію що в найблищий час зможемо повноцінно ганяти форсаж. Зима не пройшла безслідно і станом на сьогоднішній день наша траса все ще під снігом, добровольці в складі Валіка і Вови сьогодні зробили перші кроки для усунення цеї проблеми, почавши розчистку траси від снігу, за шо їм буде пиво від мене. Нажаль серед нас не багато таких доблесних богатирів тому ведеться активний їх пошук, тож вкотре заохочую вас приєднуватись та допомагати в наших починаннях, якшо ви плануєте кататись на нашій трасі. Політика нашої партії залишається без змін, за допомогу будь якого роду віддячимо вповні, хто буде уникати праці з буде бакланитись всіма пацанами як тільки буде замічений на тереторії траси, тож давайте уникати таких ситуацій.
 Сніг зіде, треба буде відновити існуючі фігури і по трохи приступати до побудови нових, не знаю шо там буде по інструментах коли ми їх відриєм, тож приймаєм будь якого роду гуманітарну допомогу.
 Пропозиції та побажання пишіть в цій темі або мені в аську на крайняк.
Дописано : 19.03.2010, 22:22:08почистіть трохи тему будь-ласка

Erazel I-st:
Та які можуть бути побажання - СТОЛИ ДАВАЙТЕ.
 А точніше не мішайте їх робити. А то як я тільки почав перекривати "сіськи" столом то ви напутали і розібрали той стіл  :D . ПРосто варто зробити трасу яку можна проїхати без жодного стрибка, щоб кожен елемент можна було і проїхати а не тільки перестрибнути. Бо особисто я нагадую Антея, і відриватися від землі ой як нелюблю  :)

Andrizzio:

--- Цитата: spirit від 19.03.2010, 22:19:58 ---...добровольці в складі Валіка і Вови сьогодні зробили перші кроки для усунення цеї проблеми, почавши розчистку траси від снігу...

--- End quote ---

 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:




Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version