EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (2/41) > >>

spirit:
Якшо по існуючих трасах ше можна кк ганяти, то по тій що ми плануєм- сумніваюсь, фр- слоупстайл траса має бути, хто реально хоче допомогти пишіть в аську, на даний час лише один бажаючий.
Дописано : [time]Срд 01 Кві 2009 20:56:47[/time]  Були сьогодні в лісі, в нас вкрали дві лопати, одна взагалі нуляча була- цеї суботи куплена, і тепер залишились тільки граблі, так шо вітаюця вінансові вливання, одна лопата 26грн, нам хочаб три штуки, закиньте по червноцу кому не жалко.
  І хоч були без лопат, та роботу знайшли, наносили патиків на майбутній біг-ейр, накидали кусків глини на приземку майбутнього трампліна, порозчищали листя де треба...
  Хто переживає шо не буде катати по збудованій трасі і не хоче дурно тратити сил, то приїдьте хоть поможіть контри поправити, по них же всі катають, і їм потрібна невелика реставрація після зими, нам сьогодні навіть якісь малолітні байкери з села помагали, так шо будьте нормальними!

Erazel I-st:
Ну в суботу можливо народ підтянеться. Адже в більшості робота і посеред тижня кудись вибратись невиходить.

kamyanets:
То йдеться про трасу біля озера в Кутківецькому лісі ?
Коли ви там буваєте ? Будете - хочу подивитись...

Erazel I-st:
Та майже щодня після обіду.

teodor4ik:
еразел мені там нефіг робити на мої шкапі?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version