EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (10/41) > >>

spirit:

--- Цитата: Andrizzio від 17.02.2010, 16:28:03 ---
а ти не ржи і не сміши людей, столи він буде робити, підсохне то підем вчитися дропати нормально  :)

--- End quote ---
о, свій пацан *hurray*

Erazel I-st:
Спіріт, не підзадорюй Андріціо. А то він зломає раму своїм центнером - а винен будеш ти  :D .Поки він непоставить собі пружину 800 - ніякого дропінгу. Я своїми 65 кіло часто майже повністю просажував свою 650 пружину. А в того кадра пружина 440 при в раза півтора більшій вазі. Та у нього аморт пшикне так само як його тормоза  :D

skaz:
за криву я сказав Еразелю - а він молодець її озвучив, мені нії більше кайфу

і не наїзджайте на Еразеля - якшо він хоча б столи пригатиме то вже буде прогрес, а потім і дропне як захоче

Andrizzio:

--- Цитата: erazel від 17.02.2010, 17:15:34 ---Спіріт, не підзадорюй Андріціо. А то він зломає раму своїм центнером - а винен будеш ти  :D .Поки він непоставить собі пружину 800 - ніякого дропінгу. Я своїми 65 кіло часто майже повністю просажував свою 650 пружину. А в того кадра пружина 440 при в раза півтора більшій вазі. Та у нього аморт пшикне так само як його тормоза  :D

--- End quote ---

шо ти тут пшикаєш  :D , хоть глянь шо ти пишеш - в тебе 550, а не 650. в мене 400, а не 440. Для дропів мені достатньо буде 650 пружини, а на 400 - сег в рами 35% - якраз плюш ДХ  :P . Та 65 кіло, то но твоя дупа - ти всі 80 важиш.

teodor4ik:

--- Цитата: Andrizzio від 17.02.2010, 17:30:33 --- Та 65 кіло, то но твоя дупа - ти всі 80 важиш.

--- End quote ---

та не я 85... разель не потяне на 80...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version