EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (9/41) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 17.02.2010, 16:20:50 ---можна і раму поцарапти...  :D

--- End quote ---
 :D В ТОЧКУ. Дивись, Андрюх, пару тижнів і твоя рама стане така сама понадкоцувана як і моя. Моя теж спочатку була як новенька. А вже потім каміння з під коліс і гілки зробили свою чорну справу  :)

Andrizzio:

--- Цитата: erazel від 17.02.2010, 16:25:20 ---  :D В ТОЧКУ. Дивись, Андрюх, пару тижнів і твоя рама стане така сама понадкоцувана як і моя. Моя теж спочатку була як новенька. А вже потім каміння з під коліс і гілки зробили свою чорну справу  :)

--- End quote ---


а ти не ржи і не сміши людей, столи він буде робити, підсохне то підем вчитися дропати нормально  :)

Erazel I-st:
Буду. А ти у мене і дропнеш. В той міні карєр. Схил там нормальний -рівний, дерев майже нема. От і дропнеш. А не дропнеш сам то зіштовхнемо. Від могутнього пендаля під зад і не такі взлітали, і ти взлетиш. А я тим часом мирно буду скромно над столами літати. Мені більше і не треба  :angel:

Andrizzio:

--- Цитата: erazel від 17.02.2010, 16:32:18 ---Буду. А ти у мене і дропнеш. В той міні карєр. Схил там нормальний -рівний, дерев майже нема. От і дропнеш. А не дропнеш сам то зіштовхнемо. Від могутнього пендаля під зад і не такі взлітали, і ти взлетиш. А я тим часом мирно буду скромно над столами літати. Мені більше і не треба  :angel:

--- End quote ---

хаха, а сам поїду, а вот тобі точно дам пєндєль як не поїдеш в карєр  :D :police:

Erazel I-st:
Як казав Тьоркін:
 Зачем мне орден?
 Я не гордый,
 Я согласен на медаль

 Я не гордий, нафіг мені карєр, я згідний і на стіл  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version